Slza

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Kapela Slza natočila videoklip k singlu Fotky. V retro kabátě obsadila lom Velká AmerikaDo třetice všeho dobrého. Kapela Slza vydává ambiciózní desku 3, autorskou prvotinu zpěváka LexyKam vyrazit v létě za hudbou? Přinášíme výběr letních festivalů po celé republiceSvátek vína, hudby a středověku. Po roce se opět vrací Znojemské historické vinobraníSkupina Slza se svou Holomráz tour ovládla pražský KarlínSlza představila nový videoklip s Celeste Buckingham a zve na chystané turné Druhý ročník YOU FEST festivalu nabídne multižánrový program. Kromě Ega, Celeste Buckingham či Pavla Callty se představí i známí youtubeřiSlza odtajnila nové detaily z chystaného alba, stihla už vydat i videoklip

Slza o sobě dala poprvé vědět před rokem, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční. Ten se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube (více než 10 milionů zhlédnutí, což je na české poměry úctyhodné číslo).

Od té doby Petr a Lukáš přispěli do českého éteru dalšími dvěma hity a klipy, které se všechny dostaly do TOP 5, a posbírali několik prestižních cen, z nichž jmenujeme alespoň ocenění Objev roku a Mattoni hvězda internetu v populární anketě Český slavík.

Důležitý milník přišel s jejich debutovým albem Katarze, které záhy po vydání získalo neuvěřitelně ocenění platinová deska a jeho aktuální prodej přesáhl hranici 12 000 ks.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Slza. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Slza ve videoklipu...

Slza: Kam vyrazit?

7listopad sobota 19:00

12listopad čtvrtek 19:00

13listopad pátek 19:00

Slza Tour 3 - Cheb

, Za Mostní branou 5 Koncert

16listopad pondělí 19:00

19listopad čtvrtek 19:00

Slza: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout