Slza

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Rodinný festival Blue Style Prima Fest se uskuteční již za týdenMichal David, Wohnout i Slza rozezní vinobraní pod ŘípemScény z manželského života, vinobraní, Metronome i Dyzajn. Přinášíme kulturní tipy na týden od 6. do 12. záříSOUTĚŽ: Sklenička vína s koncertem Wohnout i Sto zvířat. Vyhrajte vstupenky na Roudnické vinobraníSpolečně pro Moravu. Na koncertě na podporu oblastí zasažených tornádem vystoupí Rybičky 48, Xindl X nebo také SlzaŽižkovské letovisko, benefiční koncert a Gossip Girl. Přinášíme kulturní tipy na týden od 5. do 11. červenceSyrovou a energickou etapu startuje Slza s novinkou BouřeKapela Slza natočila videoklip k singlu Fotky. V retro kabátě obsadila lom Velká Amerika

Slza o sobě dala poprvé vědět před rokem, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční. Ten se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube (více než 10 milionů zhlédnutí, což je na české poměry úctyhodné číslo).

Od té doby Petr a Lukáš přispěli do českého éteru dalšími dvěma hity a klipy, které se všechny dostaly do TOP 5, a posbírali několik prestižních cen, z nichž jmenujeme alespoň ocenění Objev roku a Mattoni hvězda internetu v populární anketě Český slavík.

Důležitý milník přišel s jejich debutovým albem Katarze, které záhy po vydání získalo neuvěřitelně ocenění platinová deska a jeho aktuální prodej přesáhl hranici 12 000 ks.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Slza. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Slza ve videoklipu...

Slza: Kam vyrazit?

Slza: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout