Chinaski, Slza či Meky Žbirka představují Léto lásky

Chinaski, Slza či Meky Žbirka představují Léto lásky

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Co může spojovat Chinaski, Xindla X, Slzu, Mekyho Žbirku nebo Jeleny? Kromě desítek tisíc fanoušků, úspěšných singlů, vyprodaných koncertů a velké popularity na tuzemské scéně je to láska. Lásku najdete v hudbě, umění, rodině, sobě. Jak řekl John Lennon: "Láska je odpověď." Pět protagonistů z oblíbených českých kapel spojilo síly a natočilo letní hymnu roku 2016. Jejich společný singl Léto lásky pro svou lehkost a snadnou zapamatovatelnost aspiruje na hit letošního roku. Hudbu složil Lukáš Bundil a Dalibor Cidlinský ml. a texty Ondřeje Ládka probudily v život Meky Žbirka, Petr Lexa, Michal Malátný, Jindra Polák i Ondřej Ládek aka Xindl X. Kytarové pasáže natočil Lukáš Bundil.

"Děsí nás bombové útoky, nemáme rádi pláč a nenávistnou komunikaci mezi lidmi. Chceme tančit, bavit se, zpívat a mít se rádi. Je léto, ideální příležitost se sejít a užít si festival Léto lásky v Šiklandu na Vysočině, kde všichni v srpnu vystoupíme," deklarují umělci spojení v projektu Summer All Stars.

Za zhlédnutí stojí i videoklip z režie Martina Linharta, který zavede diváky do studia a ukáže backstage z natáčení, letní náladu, která všechny naláká ven do slunných dnů, ale i atmosféru, která panovala mimo místnosti s mikrofony. Kdo má z interpretů nejhezčí krasopis a kdo popsal nejlépe své srdce? Uvidíte ve videu...

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!