Zajímavé odkazy a mediální partneři

Chcete mít logo a odkaz na váš web na tomto místě? Napište nám a staňte se našimi partnery.

Kromě toho také spolupracujeme s mnoha významnými kulturními institucemi.

Seznam vybraných kulturních webů a našich partnerů

 

Ticketstream je brána do světa vstupenek na kulturní a sportovní akce. Využívá moderní on-line nákupní systém a navíc má v České republice více než 500 prodejních míst, takže zákaznici si mohou koupit vstupenky prakticky kdekoliv a kdykoliv.

 

Ticketon.cz nabízí organizátorům kulturních a sportovních akcí, ale i konferencí dostupnější alternativu pro prodej vstupenek. Vedle samotného prodeje vstupenek se zaměřujeme zejména na marketingovou podporu těchto akcí.

 

Mediální partneři

Internetový časopis věnovaný kultuře v místech a regionech: co, kdy, kde, ale také jak a proč.
Artikl ∞ nemainstreamový kulturní měsíčník. Artikulujeme kulturu!
Naše gastronomie založená na kombinaci vybraných jídel a příjemného prostředí poskytuje dokonalý servis i těm nejnáročnějším klientům. V naší péči jsou významná restaurační zařízení jako například Kavárna Obecní dům nebo restaurant Pod křídlem noci.
Klub přátel KosMOS Vám nabízí příležitost, jak nebýt lhostejný a smysluplně pomáhat. Připojte se k lidem, kteří již 8 let podporují lidi s mentálním postižením prostřednictvím svého členství v Klubu KosMOS. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá.
Internetové rádio SoundWave vzniklo z myšlenky udělat projekt nezávislého vícežánrového rádia, které se z větší části zaměřuje na tvorbu rockových, metalových a elektronických interpretů včetně různých odnoží těchto stylů.
VašeLiteratura.cz je literární magazín, který si klade za cíl přinášet svým čtenářům zajímavé články o domácí i světové literatuře.
Vaše dovolená v Česku.
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč.
*/?>

Kromě bannerů můžete na svůj web vložit i akce z vašeho regionu. Vygenerovat kód můžete zde. Následně stačí kód vložit na stránky.


Mohlo by vás zajímat