Zajímavé odkazy

Chcete mít logo a odkaz na váš web na tomto místě? Napište nám a staňte se našimi partnery.

Seznam vybraných kulturních webů a našich partnerů

Hlavní partneři

Online Skate weblog. Since 97. Skateboarding Snowboarding Music Fashion Street culture etc. - skateboarding, snowboarding, fashion, freestyle, street culture
Již od roku 1992 poskytuje TICKETPRO služby související s prodejem vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce s důrazem na využití počítačové sítě.

Mediální partneři

Internetový časopis věnovaný kultuře v místech a regionech: co, kdy, kde, ale také jak a proč.
KULTURNÍ PECKA - Alternativní magazín přináší každý měsíc zcela zdarma informace o kultuře, divadle, hudbě, filmu a výstavách.
Naše gastronomie založená na kombinaci vybraných jídel a příjemného prostředí poskytuje dokonalý servis i těm nejnáročnějším klientům. V naší péči jsou významná restaurační zařízení jako například Kavárna Obecní dům nebo restaurant Pod křídlem noci.
Klub přátel KosMOS Vám nabízí příležitost, jak nebýt lhostejný a smysluplně pomáhat. Připojte se k lidem, kteří již 8 let podporují lidi s mentálním postižením prostřednictvím svého členství v Klubu KosMOS. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá.
Prolupen.cz je bazar vstupenek zaměřený na prodej a nákup lístků, voucherů, poukázek a kuponů z druhé ruky. Najdete zde také vybrané nabídky slevových serverů zaměřené na vstupenky a články s tipy na zajímavé kulturní události.
Internetové rádio SoundWave vzniklo z myšlenky udělat projekt nezávislého vícežánrového rádia, které se z větší části zaměřuje na tvorbu rockových, metalových a elektronických interpretů včetně různých odnoží těchto stylů.

Ostatní partneři a zajímavé weby

Kromě bannerů můžete na svůj web vložit i akce z vašeho regionu. Vygenerovat kód můžete zde. Následně stačí kód skopírovat a vložit na stránky