Šiklův mlýn opět ožije. V červenci se uskuteční Blue Style Prima Fest 2024

Šiklův mlýn opět ožije. V červenci se uskuteční Blue Style Prima Fest 2024 

Pátek 12. července a sobota 13. července budou nabité nejen hudebním programem. Vypravte se s celou rodinou za hudbou a další horou zábavy do zábavního parku Šikland.

V celém zábavním parku Šikland na Vysočině bude spousty zábavy pro všechny členy rodiny! V Blue Style Areně se můžete těšit na koncerty Evy Burešové, Kapitána Dema, Pokáče, Divokýho Billa, Slzy, O5 a Radečka, Terezy Balonové, Olgy Lounové, Luneticku, Holek a mnoho dalších. Festivalem vás provedou tváře, které znáte z obrazovek televize Prima a Rádia Kiss. Čekají vás rozhovory a autogramiády s oblíbenými herci ze seriálu ZOO.

Nebude chybět ani dětský program. Na dětském pódiu vás čeká pestrý program plný zábavy – vystoupí například Míša Růžičková, BibiBum, Maxim Turbulenc, Jana Rychterová, Diskotéka Baby Jagy, Zlobidla s. r. o., Divadlo Láry Fáry a další. Dále můžete zavítat do Blue Style Relax zóny, indiánské vesnice, zooparku, aquaparku, strašidelného zámku Draxmoor či do stylového westernového městečka.

Přijďte načerpat letní energii do Blue Style Prima Festu 2024! V prodeji jsou rodinné vstupenky a také vstupenky "sousedské" zlevněné, určené pro SOUSEDY Z OKOLÍ S TVRALÝM BYDLIŠTĚM DO 20 KM OD MÍSTA KONÁNÍ AKCE. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce. Vstupenky k dostání v síti Ticketstream.

Foto: Facebook Blue Style Prima Fest

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!