SOUTĚŽ: Sklenička vína s koncertem Wohnout i Sto zvířat. Vyhrajte vstupenky na Roudnické vinobraní

SOUTĚŽ: Sklenička vína s koncertem Wohnout i Sto zvířat. Vyhrajte vstupenky na Roudnické vinobraní 

Degustace vína a burčáku a k tomu koncerty pod širým nebem. Do zámeckého areálu v Roudnici nad Labem zamíří v sobotu 11. září řada zvučných jmen domácí hudební scény. Zasoutěžte si s námi o vstupenky!

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Na dvou stageích ve městě pod Řípem se během vinobraní vystřídají Michal David s kapelou, Slza, Wohnout, Žlutý pes, Sto zvířat, Dalibor Janda, Walda Gang, Olga Lounová nebo Děda Mládek Illegal Band. Festival ale překračuje žánry, a nabídne tak i koncert dechovky nebo melodií z inscenací věhlasného divadla Semafor.

Příznivci historických vozidel se mohou těšit na výstavu veteránů i spanilou jízdu regionem. U příležitosti vinobraní se také uskuteční další ročník festivalu pěveckých sborů Roudnické konsonance.

Chcete se zúčastnit soutěže o vstupenky na Roudnické vinobraní? Stačí odpovědět na naše otázky a mít štěstí při losování. Máme pro vás 2x dvě vstupenky na festival.

Soutěžní otázka 1:

Kterému knížecímu rodu v současnosti patří zámek Roudnice nad Labem?

A) Lobkowiczům

B) Schwarzenbergům

C) Lichtenštejnům

Soutěžní otázka 2:

Kterou odrůdu vína máte nejraději?

Správnou odpověď na první otázku a vlastní odpověď na druhou otázku nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz (do předmětu napište VINOBRANÍ). Výherce vyhlásíme v pondělí 6. září. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: archiv Wohnout

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!