Sníme s otevřenýma očima

Sníme s otevřenýma očima

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V rámci Letních Shakespearovských slavností v Ostravě je pořádána ve spolupráci s Multižánrovým centrem Cooltour řada aktivit, koncertů a workshopů.

Dnes začíná od 18:00 divadelní workshop Dream On/Ve Snu. Účastníky čeká mnoho práce, víkend plný náročných zkoušek, aby v úterý v 19:00 mohli předvést to, co se naučili na prknech, které znamenají svět.

Minulý rok, který byl premiérový pro tento doprovodný program Shakespearovských slavností, festivalu ShakespeareOFF, nazkoušeli velice úspěšnou Zimní pohádku, která sklidila úspěch, jak u diváků, tak i u samotných herců. 

Stejně jako v roce 2012, i letos budou zkoušky i samotné představení probíhat s pomocí organizace Parrabbola a pod dohledem a vedením režiséra Philipa Parra.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že se bude jednat o dvojjazyčnou aktivitu v anglickém i českém jazyce. 

Parrabbola letos vytvořila pětidenní divadelní dílnu pro všechny příznivce divadla, hudby, mluveného slova, ale hlavně zábavy a v neposlední řadě také Shakespeara. 

"Tato divadelní dílna, inspirována sny v Shakespearových hrách, spojí mluvené slovo s hudbou a pohybem." 

Workshop tedy začne dnes, 2.8 a ukončen bude 6.8 představením pro veřejnost.

Pro milovníky tance je připraven taneční workshop, ale já osobně preferuji divadlo, proto se tohoto workshopu zúčastním a budu vás čtenáře postupně informovat o zajímavostech ze zákulisí připravované hry.

Více informací o festivalu zde.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Další divadelní novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!