Imagine Dragons

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Rtuťovitá show na jistotu. Imagine Dragons stále sází na autenticitu a dokonalou produkci písní před živým publikemImagine Dragons na nové desce ukazují, že dobrou hudbu dělat nezapomněli Nová alba v září: Iron Maiden, Imagine Dragons i StypkaImagine Dragons zveřejnili animovaný videoklip k písni BirdsNejlepší koncerty v roce 2018 aneb od Jaggera po EzruKdyž polonahý Reynolds svým řevem rozvibruje O2 arénu, přijeli Imagine Dragons Imagine Dragons lákají na turné novým videoklipem. V Praze je beznadějně vyprodáno 12 koncertů, které byste v roce 2018 rozhodně neměli minout!

Americká kapela Imagine Dragons se během posledních několika let etablovala mezi jednu z nejúspěšnějších rockových kapel současnosti. Nespočet hitů, nádherné klipy a především vyprodané světové turné toto čtyřčlenné seskupení z Las Vegas katapultovalo mezi nejoblíbenější seskupení současnosti. 

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Imagine Dragons . Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Imagine Dragons ve videoklipu...

Imagine Dragons : Kam vyrazit?

Víš o akci, kterou tu nemáme a kde Imagine Dragons vystoupí? Přidej ji.

Imagine Dragons : Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout