Kam na Mikuláše? Třeba na vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

Kam na Mikuláše? Třeba na vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Čtyři vánoční představení, Mikulášská besídka, pošta pro Ježíška, výtvarná dílnička a vánoční trhy neziskových organizací i něco dobrého na zub vás čeká v sobotu 5. prosince v divadlech ABC a Rokoko, kde se bude konatuž 5. ročník Vánočního festivalu. Přijďte se naladit na tu správnou vánoční atmosféru!

Se svými ratolestmi můžete zhlédnout čtyři inscenace s vánoční tematikou, kterou ztvární divadla z České republiky i ze Slovenska (Divadlo loutek Ostrava, Divadlo Andreja Bagara v Nitre, Divadlo Drak Hradec Králové a Městská divadla pražská).

Doprovodný program bude zdarma probíhat v Divadle ABC od 16:30 do 19 hodin, těšit se můžete na Mikulášskou besídku (od 16:30 do 17:30 a od 18 do 19 hodin), poštu pro Ježíška, výtvarnou dílničku a vánoční trhy neziskových organizací. Více informací najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz/Vanocni-festival.

Program:

  • 13:00 Štědrý den malého Jakuba (Divadlo loutek Ostrava) – Divadlo Rokoko
  • 15:00 Vianočná spomienka (Divadlo Andreja Bagara v Nitre) – Divadlo ABC
  • 17:00 Hej, mistře! (Divadlo Drak Hradec Králové) – Divadlo Rokoko
  • 19:00 České Vánoce (Městská divadla pražská) – Divadlo ABC

Vstupenky pořídíte od 90 do 200 Kč, je možné také využít rodinnou vstupenku (k nákupu dvou vstupenek za plnou cenu jdou vaše dvě děti do 15 let zdarma). Vstupenky zakoupíte na pokladnách Městských divadel pražských nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Mikulášská besídka

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Městská divadla pražská: ABC,... nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Další divadelní novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!