Hlavní electro-swingový projekt v České republice roztančí Prahu!

Hlavní electro-swingový projekt v České republice roztančí Prahu!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Populární electro-swingová párty - Electro Swing Fever – se vrací do Prahy. V sobotu 3. října 2015 se prostory klubu Roxy zaplní zástupy noblesních dam a šviháckých gentlemanů. Nabitému programu bude korunovat pařížské producentské duo Bart & Baker.

Uznávaná francouzská dvojice mixovala skladby 40. a 50. let s moderními beaty již v roce 2005, aby tak vytvořila novou taneční hudbu pro současnost. DJs a producenti Bart & Baker jsou rezidenty pařížských klubů jako Machine du Moulin Rouge, Regine’s nebo Flèche d’Or. Vystupovali také na věhlasných festivalech Tomorrowland nebo Glastonbury a jejich hity jsou jedněmi z nejposlouchanějších svého žánru vůbec. V Roxy vystoupí v rámci svého evropského turné k příležitosti vydání kompilace Electro Swing vol. 8.

DJská sestava bude během taneční noci více než pestrá. Elegáni z předního československého bookingu Electro Swing Bohemia jsou zárukou kvalitní zábavy až do brzkých ranních hodin. Za mixážní pult se postaví oblíbená dvojice Papa Django & Swing Thing, pražský DJ Swing Garden i karlovarský Paolo di Maki. Vyznavače údernější linie electro-swingu Maxe W. navíc doprovodí živě mistrný trumpetista.

Organizátoři na živou muziku rozhodně nezapomínají, vůbec poprvé se představí zbrusu nový hudební projekt MoveBrakers, která slibuje elektronickou live show, elegantní cirkus i ojedinělou kombinaci melodií a avizuje, že přesvědčí k tanci každého s dobrým vkusem.

Nebude chybět ani škola swingových kroků pod taktovkou lektorů taneční školy Swing Wings.  Inspiraci i šatník spolehlivě doplníte v pop up store v podání Retrosaty.cz. Po celou dobu akce bude potěchou pro oko VJská show pod taktovkou profesionálů KinoCirkus.

Electro Swing Fever startuje ve 21:00.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Roxy Prague nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Roxy Prague

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!