Electro Swing Fever

Electro Swing Fever

Adresa:

Praha 1, Dlouhá 33

Termín: 3.10.2015 12.11.2016
Vstupné:

149 – 249

3říjen sobota 21:00

Žánr: koncertyElectroSwingElektroswing


Electro Swing Fever je zpátky...

Taneční noc Electro Swing Fever je zpět po dlouhé letní pauze! Ještě stylovější, než kdy před tím.

Hlavními hvězdami swingové horečky budou pařížští producenti a průkopníci electro-swingu Bart & Baker. Žhavou show rozbalí nová pražská kapela MoveBrakers. Během noci se za mixem vystřídá 5 DJs z výběrového bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki, Swing Garden a Max W.

Bart & Baker (FR)
Duo uznávaných pařížských DJs a producentů, kteří už v roce 2005 mixovali nahrávky z 20. let se skladbami z let 40. a 50., aby tak vytvořili novou taneční hudbu pro současnost. Jsou rezidenty pařížských klubů jako Machine du Moulin Rouge, Regine's nebo Flèche d'Or. Vystupovali také na věhlasných festivalech Tomorrowland a Glastonbury.

Swing Thing & Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Špičkoví performeři, precizní selektoři a prvotřídní elegáni. Zřejmě nejvyhledávanější electro-swingoví DJs v našich končinách. Kromě středoevropských klubů hráli také v Německu, Rakousku, Francii, Belgii, Japonsku, Mexiku a na Maltě. Potkali se na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Swingrowers, Alice Francis či Dunkelbunt.

MoveBrakers (CZ, live)
Elektronická live show, elegantní cirkus a ojedinělá kombinace melodií. Nový hudební projekt českých hudebníků a DJs, jehož základním kamenem je svižný electro-swing, vychytané loopy a samply, přesvědčí k tanci každého s dobrým vkusem!

Max W. & live saxophone show (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a vyznavač údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum'n'bassu. V Roxy vystoupí v doprovodu mistrného saxofonisty.

Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák z Karlových Varů, jehož hudba je léčivá jako minerální prameny. Zaručeně oceníte jeho jedinečný cit pro beaty, melodii a rytmus. Naservíruje electro-swingové sety s houseovým podtextem stvořené pro dlouhou taneční noc.

Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán se šlemi na správném místě! Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock'n'rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino.

Taneční workshop se Swing Wings

Live VJ projekce od KinoCirkus

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Electro Swing Fever

Residence Agnes Praha 1 (70 metrů)

Hotel Hastal Prague Old Town Praha 1 - Old Town - Centre (73 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (408 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (544 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 093 m)