Electro Swing Fever

Electro Swing Fever je zpátky...

Taneční noc Electro Swing Fever je zpět po dlouhé letní pauze! Ještě stylovější, než kdy před tím.

Hlavními hvězdami swingové horečky budou pařížští producenti a průkopníci electro-swingu Bart & Baker. Žhavou show rozbalí nová pražská kapela MoveBrakers. Během noci se za mixem vystřídá 5 DJs z výběrového bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki, Swing Garden a Max W.

Bart & Baker (FR)
Duo uznávaných pařížských DJs a producentů, kteří už v roce 2005 mixovali nahrávky z 20. let se skladbami z let 40. a 50., aby tak vytvořili novou taneční hudbu pro současnost. Jsou rezidenty pařížských klubů jako Machine du Moulin Rouge, Regine's nebo Flèche d'Or. Vystupovali také na věhlasných festivalech Tomorrowland a Glastonbury.

Swing Thing & Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Špičkoví performeři, precizní selektoři a prvotřídní elegáni. Zřejmě nejvyhledávanější electro-swingoví DJs v našich končinách. Kromě středoevropských klubů hráli také v Německu, Rakousku, Francii, Belgii, Japonsku, Mexiku a na Maltě. Potkali se na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Swingrowers, Alice Francis či Dunkelbunt.

MoveBrakers (CZ, live)
Elektronická live show, elegantní cirkus a ojedinělá kombinace melodií. Nový hudební projekt českých hudebníků a DJs, jehož základním kamenem je svižný electro-swing, vychytané loopy a samply, přesvědčí k tanci každého s dobrým vkusem!

Max W. & live saxophone show (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a vyznavač údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum'n'bassu. V Roxy vystoupí v doprovodu mistrného saxofonisty.

Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák z Karlových Varů, jehož hudba je léčivá jako minerální prameny. Zaručeně oceníte jeho jedinečný cit pro beaty, melodii a rytmus. Naservíruje electro-swingové sety s houseovým podtextem stvořené pro dlouhou taneční noc.

Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán se šlemi na správném místě! Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock'n'rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino.

Taneční workshop se Swing Wings

Live VJ projekce od KinoCirkus

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.