Protheus & Komunál vyráží na jarní turné

Protheus & Komunál vyráží na jarní turné 

Rockové kapely Protheus a Komunál pojí dlouholeté přátelství během něhož vzniklo i několik společných písní. Proto se rozhodli uspořádat společné jarní turné, a to od 18. dubna do 4. května.

Obě skupiny slibují fanouškům jak vlastní sety sestavené z ověřených hitů, tak velkolepé společné finále, během něhož zazní i společný song Múzy, který byl napsán právě u příležitosti této tour. Fanoušci mohou vybírat ze stávek jako České Budějovice, Mladá Boleslav, Olomouc, Plzeň, Kolín, Děčín, Boskovice a Valašské Klobouky.

Navíc každému koncertu bude předcházet podpisovka a focení s fanoušky. Frontman kapely Protheus dodává: „Bude to fakt velká jízda. Chceme oslavit naši společnou vášeň k muzice, ke koncertům a ke všemu okolo, co k tomu patří. Chceme být co nejblíž svým fanouškům a chceme je nabít energií a radostí.“ Už sám název turné Sex, Pivo a Rock'n'roll hovoří za vše.

Fanoušci i zvědavci mohou kupovat své lístky na stránkách Ticketstream. Zbývá doplnit, že Turné, které končí v první polovině května, bude doplněno a symbolicky uzavřeno na podzim, konkrétně 19. října megakoncertem ve Foru Karlín.

Foto: Petr Becka

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Umělci: ,

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!