Horor, trash a nespoutaná imaginace! To bude sobotní Brutal Relax Show v kině Světozor

Horor, trash a nespoutaná imaginace! To bude sobotní Brutal Relax Show v kině Světozor

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Nemáte ještě jasno v tom, co podniknete dnešní večer? Pokud zůstáváte v Praze a máte tak trochu zalíbení v hororu a "pofidérnostech", mohl by vás zaujmout program kina Světozor.  Brutal Relax Show, součást 9. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha, v sobotu 18. ledna od 21 hodin ve velkém sále pražského kina Světozor totiž nabídne devět pozoruhodných filmů, které nadchnou především diváky se zálibou ve filmech s prvky hororu, trashe či zcela nespoutané imaginace.

Fundovanou průvodkyní večerem bude, stejně jako v loňském roce, herečka Simona Babčáková. Na programu je australský krátký film Naposled, co jsem viděl Richarda, odehrávající se v prostředí oddělení psychiatrie pro mladistvé, islandská Nehynoucí láska, vyprávějící příběh dívky právě zachráněné ze spárů tlupy zombie, která záhy zjistí, že neživí nejsou to jediné, čeho je třeba se bát.

Tříminutový film Furtiva Lagrima sleduje poslední cestu ryby, jež sama sobě zpívá rekviem – z rybího trhu až na pánev, oproti tomu Sekvence se obrací zpět k problémům lidstva – co když se jednoho dne probudíte a zjistíte, že jste se stali hrdinou celosvětové noční můry? Neméně vzrušující zážitky nabídnou i snímky Therion, Zásilka, Bowling Killers, Benzín a MeTube: August zpívá Habaneru s jednou brutálně vyladěnou operní árií na závěr sobotního večera.

Vstupenky v ceně 80 Kč jsou v prodeji v pokladně kina Světozor.

Podrobný program a další informace na oficiálním webu Festivalu krátkých filmů Praha: www.pragueshorts.com

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Kino Světozor

Filmové recenze

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!