Filmový festival Febiofest 2013 ohromí i hudbou

Filmový festival Febiofest 2013 ohromí i hudbou

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Febiofest není jen o filmu, důležitou součástí je také doprovodný program. Letošní ročník music festivalu, který je spojen s filmovým bratříčkem získal svou podobu a bude se jednat o slušně nabitou akci. Vystoupí řada kvalitních kapel jako Švihadlo, Čankišou, Traband, The Spankers, Atari Terror, DUB. O. NET, Allstar Refjúdží Band a další.

Místem konání jsou garáže v -3. podlaží multikina Cinestar Anděl od pátku 15. 3. do pátku 22. 3. 2013. Pestře zastoupená bude world music, reggae, ska, electro, rock, funky a mnoho dalších žánrů. Můžete se těšit na energické reggae rytmy Švihadla, lyrický Traband, filmem inspirované melodie Photolabu, romskou etno muziku Bitumen Beatu nebo třeba na tvrdé týpky z Atari Terroru. Koncerty skvělých kapel mnoha hudebních žánrů začínají každý den v 18.30, v noci zahrají DJs z Radia 1.

Součástí sobotního programu bude Visual Manual - prezentace děl mladých umělců, tentokráte těch, kteří orientují svoji tvorbu především na audiovizuální umění (performance, animaci, video, film, videomapping a další).

K dispozici bude relaxační nebo herní koutek. Velká nabídka bude také v případě občerstvení. Vedle české kuchyně i exotická nebo vegetariánská.

Pro osvěžení bude možnost navštívit v garážích kavárnu, čajovnu, vinárnu nebo pivní a alkoholický i nealkoholický bar.

Program Febiofest Music Festivalu odstartuje každý den v 18:30 a poběží do nočních hodin.

Vstup je tradičně zcela zdarma.

Kompletní program naleznete na odkazu níže.

http://www.febiofest.cz/cs/musicfest/

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!