Jubilejní 30. Československý jazzový festival rozezvučí Přerov na tři dny a tři noci jazzovou hudbou

Jubilejní 30. Československý jazzový festival rozezvučí Přerov na tři dny a tři noci jazzovou hudbou

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Jazzové hvězdy v čele s Maceo Parkerem zavítají do Přerova. V rámci jubilejního 30. Československého jazzového festivalu se mezi 17. a 19. říjnem v Přerově představí světová jazzová špička. Díky progresivní dramaturgii zve jazzový festival do Přerova legendy klubových a festivalových pódií i mladé inspirativní talenty na počátku hvězdné kariéry. Minulý ročník tak například představil přerovskému publiku Anthonyho Stronga.

Letošní ročník seznámí posluchače s crossoverovým německým trumpetistou, zpěvákem a producentem Tillem Brönnerem a představí tři velká jména z pravlasti jazzu: trio vynikajícího bubeníka a spolupracovníka Diany Krall Jeffa Hamiltona, kvartet legendárního basisty Bustera Williamse a energií sršící ikonu funku Maceo Parkera s kapelou.

Domovskou scénou je už přerovský festival pro CZ/SK Big Band Matúše Jakabčice, složený z elitních hráčů naší a slovenské jazzové scény. Program letos otevře speciálně sestavený Celebration Band. Po skončení koncertů dojde na oblíbené afterparty, jejichž garantem bude již tradičně Petr Kroutil Orchestra, nebo hojně navštěvované jam sessions Jazz u piva v přerovské Restauraci Pivovar.

30. Československý jazzový festival se tradičně odehraje v rekonstruovaných prostorách Městského domu Přerov v Kratochvílově ulici, kde je rovněž možné zakoupit vstupenky v předprodeji. Rezervace na telefonu 581 290 311 nebo e-mailu predprodej@mdpr.cz. Cena vstupného na čtvrtek a pátek na číslované sedadlo činí 330,- Kč, na stání 150,- Kč. Vstupné na sobotu 19. 10. je jednotné – 380,- Kč. Zvýhodněné třídenní permanentky jsou v ceně 890,- Kč.

Veškeré další informace na http://www.csjf.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Městský dům Přerov

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!