Paul van Dyk se v únoru vrátí do České republiky. Tentokrát zahraje v SaSaZu

Paul van Dyk se v únoru vrátí do České republiky. Tentokrát zahraje v SaSaZu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Je to jen pár dní, co německý DJ a producent Paul van Dyk roztančil celou Ostravu a už jsou tu informace o jeho návratu do naší země. Počátkem příštího roku ho čeká naše hlavní město, kde 25. února svoji nejnovější show i aktuální album The Politics Of Dancing 3 přijede představit do klubu SaSaZu.

Paul van Dyk se v březnu nešťastnou náhodou zřítil z pódia na holandské akci Armina Van Buurena ASOT 750. Letěl šest a půl metru vzduchem a sanitka jej odvážela do nemocnice s poraněním mozku, dvakrát zlomenou a poraněnou částí páteře a spoustou podlitin a pohmožděnin. Nejhorší však bylo otevřené zranění na zadní části hlavy, které světoznámého Dje a tanečního mága Paula Van Dyka na tři měsíce upoutalo na lůžko a vozík. Kvůli poranění mozku se v podstatě znovu učil chodit a měl i obtíže s mluvením. Díky houževnatosti a bojovnosti se nakonec začal uzdravovat a pomalu se vrací na koncertní pódia.

"Původně jsem měl na letošní rok připraveno mnoho novinek a chystal jsem se vydat nové album. Protože jsem ale teď ztratil hodně času, nic z toho se neuskuteční. Doufáme a plánujeme dokončení všeho toho v roce 2017. Pracuji teď sice méně, ale chci si být jistý, že to, co dělám, dělám opravdu na plno a na maximum," přiznal se nedávno v rozhovoru pro Billboard Paul Van Dyk. "Poslední věc, kterou bych chtěl cítit, je být na jevišti a vnímat, že na to ještě nemám. Až začnu hrát, bude to opět na 100%. Budu hrát na méně akcích, protože se zkrátka ještě stále léčím a uzdravuji. Nemůžu se už dočkat, až to znovu nastane a já budu opět hrát. Věřím, že to pro mě bude velmi emoční a intenzivní zážitek. Opravdu se moc těším, až budu moct - hudebně - odměnit všechny ty lidi, kteří na mě mysleli a byli v té těžké době se mnou," dodal.

Jak poslední týdny ukazují, Paul van Dyk je už opět ve skvělé formě. Produkuje, vytvořil několik remixů a společně natočil i nový singl s italským kolegou Giuseppem Ottavianim. Je tak nadmíru jasné, že se v únoru máme v SaSaZu na co těšit a německý legendární DJ tento klub se svým setem rozseká na třísky.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!