Crossoverová legenda Dog Eat Dog navštíví Prahu

Crossoverová legenda Dog Eat Dog navštíví Prahu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Na začátku školního roku se můžete těšit na pořádnou jízdu. Dog Eat Dog zahrají již 4. Září v pražském klubu Rock café a nenechají ani jedno tričko suché.

Tahle americká kapela vzniká roku 1990 z bývalých členů neméně legendárních Mucky Pup a zapíše se do moderních dějin hudby. Tři roky po jejich vzniku vychází debutový materiál s názvem Warrant a o rok později nepřekonatelné album All Boro Kings, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Kombinace tvrdé hardcorové hudby s hip – hopem a saxofonem si okamžitě získává řady fanoušků. Hudební stanice MTV označila Dog Eat Dog za nejlepší novou kapelu roku 1995. V tomto období se Dog Eat Dog představili společně s Biohazard, Downset a Dubwar ve vyprodané pražské Lucerně.

I další deska Play Games si získává velký úspěch, zejména díky hvězdnému obsazení. Produkce se ujali hvězdní producenti a mezi hosty se objevili Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V roce 1996 Dog Eat Dog vyprodali pražský klub Belmondo. Následující alba Ampeg či Walk With Me potvrzují ohromnou sílu kapelu, přestože k předchozím úspěchům se již nepřiblíží.

Dog Eat Dog u nás odehráli mnoho skvělých koncertů a stali se hvězdami našich největších festivalů. I nyní přijíždějí ukázat, že stále nepatří do starého železa.

V roli předkapely se představí pražská partička Five O´Clock Tea, která nabízí podobně dravou energii v českém podání. To vše doplňuje kombinace ostrého rapu frontmana a povznášejícího zpěvu frontmanky.

Vstup na koncert je 290 Kč v předprodeji a 350 na místě. Nenechte si ujít tento nezapomenutelný večer v pražském Rock café.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Rock Café nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Rock Café

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!