Parkway Drive se i se svou nespoutanou show vrátí příští rok do české metropole

Parkway Drive se i se svou nespoutanou show vrátí příští rok do české metropole  

Samostatný koncert slíbila australská kapela Parkway Drive návštěvníkům Aerodrome festivalu. A jak řekla, tak plní. Na počátek příštího roku naplánovala vystoupení v pražském Foru Karlín, kam dorazí i se svým novinkovým albem Reverence.

Australská kapela Parkway Drive se v červnu stala jedním z headlinerů Aerodrome festivalu, kde svou show plnou plamenů, rotujícím bicích, dynamickou scénou a energickým hudebním výkonem nadchla fanoušky. Nadšené reakce návštěvníků sklidila nejen svým vystoupením, ale rovněž příslibem brzkého sólového koncertu. Ten se uskuteční na počátku příštího roku - 18. února, kdy skupina dorazí do pražského Fora Karlín

Metalcoroví Parkway Drive nejsou žádní zelenáči. Součástí hudební scény jsou již od roku 2003, na svém kontě mají již šest studiových nahrávek, jedno minialbum, dvě DVD, a dokonce i knihu mapující dekádu její existence. O úspěchu jejich tvorby pak svědčí mimo jiné fakt, že jsou držiteli pěti zlatých desek. Všechna alba navíc bodovala v první desítce australské hitparády ARIA, a to včetně květnové novinky Reverence, která stejně jako předchozí Ire debutovala v Austrálii na 1. místě. 

Do České republiky se Parkway Drive vrátí již po několikáté. Zlomové pro ně bylo jejich loňské vystoupení ve Foru Karlín, kam vůbec poprvé dovezli svou živelnou show plnou pyrotechnických a světelných efektů. Předprodej vstupenek na pražský koncert odstartoval 6. července. Zájemci je mohou zakoupit v internetových předprodejích za 990 korun.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Forum Karlín nabízí i další akce

Umělci:

Místo konání: Forum Karlín

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!