Parkway Drive v Praze

Parkway Drive v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 12.4.2021
Vstupné:

1 190 Kč

12duben pondělí 19:00

Žánr: koncerty Metalcore Heavy metal

Umělci: Parkway Drive


ODLOŽENO

AUSTRALŠTÍ PARKWAY DRIVE, KTEŘÍ VYDALI OD SVÉHO VZNIKU V ROCE 2003 DO DNEŠNÍHO DNE ŠEST STUDIOVÝCH DESEK, KTERÉ VŠECHNY BODOVALY V PRODEJNÍM ŽEBŘÍČKU ARIA V PRVNÍ DESÍTCE, SE VRACÍ DO PRAHY. TENTOKRÁT NAVÍC POSÍLENI JEŠTĚ O HOSTUJÍCÍ HATEBREED A CRYSTAL LAKE!

KAŽDÁ JEJICH KONCERTNÍ ZASTÁVKA JE NEZAPOMENUTELNÁ. AŤ VYSTUPUJÍ NA FESTIVALU NEBO SÓLOVĚ, JEJICH ŽIVELNÉ SHOW PLNÉ PYROTECHNICKÝCH A SVĚTELNÝCH EFEKTŮ, ROTUJÍCÍCH BICÍ I VYSOKOZDVIŽNÝCH PLOŠIN (A BEZCHYBNÝCH INSTRUMENTÁLNÍCH I PĚVECKÝCH VÝKONŮ V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ), SE POKAŽDÉ ZAŘADÍ MEZI KONCERTNÍ UDÁLOSTI ROKU. 

Parkway Drive během své třináctileté hudební kariéry vydali pět studiových alb. Poslední z nich vyšlo v září minulého roku s názvem Ire. Kapela je prakticky neustále na turné. Již v roce 2007 vyjeli Warped Tour, které...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Parkway Drive v Praze

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)