Tipy nejen na vánoční dárky z Městských divadel pražských

Tipy nejen na vánoční dárky z Městských divadel pražských 

Nevíte, co dát pod stromeček? Inspiraci přinášejí Městská divadla pražská. Divadla ABC a Rokoko nabídnou již tradičně nabitý vánoční program, ale i zajímavé dárky. Na advent vás naladí už v sobotu 3. prosince, kdy pořádají šestý ročník Vánočního festivalu. Jako každý rok pak v průběhu prosince můžete vyrazit do Divadla ABC na představení České Vánoce spojené s trhy neziskových organizací, hrát se bude i mezi svátky a na Silvestra.

Letos hvězdy září pod stromečkem!

Darujte svým blízkým pod stromeček divadlo. Věnovat můžete volné předplatné na 4 nebo 8 vstupů. Obdarovaný si pak může sám vybrat titul i datum představení a vy se nemusíte bát, že při výběru šlápnete vedle. Navíc prvních 50 kupujících získá k předplatnému na pokladnách divadel ABC a Rokoko zajímavé dárky – poukaz na volný vstup na novou hru QuickGame nebo audioknihu Muž jménem Ove, kterou neopakovatelným způsobem načetl Jan Vlasák.

Darovat můžete i dárkové poukazy, svým blízkým nadělíte dvě libovolné vstupenky na představení, Dámskou jízdu, Herecký kurz pro neherce nebo nově na hravé odpolední workshopy pro děti Divadelní ABCeda.

Advent v divadle

Nákup dárků můžete spojit i s příjemným zážitkem. V Městských divadlech pražských načerpáte vánoční atmosféru v sobotu 3. prosince, kdy se koná Vánoční festival. Na programu jsou čtyři představení s vánoční tematikou, Mikulášská besídka, výtvarná dílnička a trhy neziskových organizací. Na představení České Vánoce spojené s vánočními trhy pak můžete do Divadla ABC vyrazit ještě 17. a 26. prosince. Hrát se bude v obou divadlech i mezi svátky a na silvestra.

Více informací o vánočních dárcích a program divadel ABC a Rokoko najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Fotografie k článku

Vánoční předplatné do divadel ABC a RokokoČeské VánoceDárkové poukazy
 

Mohlo by se ti líbit...

Městská divadla pražská: ABC,... nabízí i další akce

Další divadelní novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!