LIVE stream - Dymytry

LIVE stream - Dymytry

Adresa:

LIVE stream

Termín: 10.5.2020
Vstupné:

dobrovolné

10květen neděle 20:00

Žánr: koncertymetal live stream online

Umělci: Dymytry


Online halová show se vším všudy až k vám domů! Malý dárek pro fanoušky živé hudby za odložené turné Monster Meeting a další zrušené koncerty. Můžete přispět dobrovolným vstupným, podstatnou část výtěžku věnuje kapela na charitativní projekty.

Sledujte v neděli 10. května Youtube nebo Facebook kapely. Budeme se těšit!

Přední metalová skupina Dymytry si naplánovala s kamarády z kapely Traktor pro letošní rok unikátní společné turné, kterému podřídili své předchozí i následující plány. Jedinou příležitostí, jak obě kapely a jejich koncerty zažít v roce 2020 mělo být velkolepé turné Monster Meeting od března do září.

Bohužel těsně před prvními koncerty došlo k omezení kulturních a společenských akcí, následně celá společenská situace zásadně změnila aktuální životy všech lidí.

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

22listopad neděle 16:00

19listopad čtvrtek 19:00

1říjen čtvrtek 19:00

5listopad čtvrtek 19:00