Kulturní zařízení domovina

Praha 7, Na Maninách 1525/32a

Není tu akce, kterou Kulturní zařízení domovina pořádá? Přidej ji
  • Byli tadybaierlingk
  • Ohodnoť místo
  • www.kzdomovina.cz

Po povodni v roce 2002, kdy byl podzemní sál a přilehlé prostory zatopeny povodní, která zničila i veškeré vybavení včetně technické infrastruktury, provozoval nájemce "Domoviny" ještě nějakou dobu nepoškozenou část budovy. Lidové bytové družstvo Praha 7 (LBD7) jako vlastník muselo zahájit komplexní rekonstrukci všech zasažených prostor a opravu prostor i ve vyšších patrech budovy.

V průběhu let 2007 – 2010 byly provedeny rozsáhlé opravy a rekonstrukce: - fasády včetně oplechování, střech a hromosvodů, odvlhčení zdiva elektroosmózou a sanačními omítkami, terénní úpravy pozemků, - nově byla instalována schodišťová plošina pro imobilní osoby, - bylo nově vybudováno sociální zařízení k sálu v podzemním podlaží a rekonstruováno v horních patrech budovy, - byla kompletně obnovena elektroinstalace, EPS spolu s regulací OTK, instalovány rozvody pro veškeré síťové a ostatní nízkonapěťové rozvody, dálkové vytápění v celém objektu, měření a regulace VZT a vytápění, - byly provedeny další interiérové úpravy – broušení dlažby ve foyeru a schodiště, výmalba celého objektu, nová podlaha a podhledy s osvětlením v sálu v podzemí, výměna a repase všech oken a dveří, nové podlahy a osvětlení v prostorách bývalé kuchyně, ….

V současné době je dlouhodobě pronajatý prostor v podzemní části budovy a funguje jako speciální tělocvična firmy pro7sport s.r.o.

Ohledně provozu ostatních prostor představenstvo LBD7 proto rozhodlo, že jejich provoz budou zajišťovat sami pracovníci družstva ve spolupráci s ostatními dodavatelskými firmami (catering, ozvučení, osvětlení, úklid, …). Rozmístění jednotlivých prostor, jejich plochu a orientační cenu pronájmu naleznete v sekci nabídky prostor.

Horní sál KZ Domoviny dlouhodobě slouží ke zkouškám a nahrávání orchestru Collegium 1704.

Prostory využívá Úřad Městská část Prahy 7 pro setkávání se seniory nebo pro svoje sportovní aktivity, pořádají se zde společenské akce, školení, přednášky, výstavy, besídky, svatby, schůze, v KZ Domovině byly již několikrát natáčeny scény k filmům atd. Kulturní zařízení domovina a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Kulturní zařízení domovina : hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (1 039 m)
Café Louvre Praha 1 (3.5 km)