Britští The Feud zahrají (electro)rockovým fanouškům v pražském Futuru

Britští The Feud zahrají (electro)rockovým fanouškům v pražském Futuru

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Energické trio The Feud jenž mixujuje rockové riffy s ostrými beaty a výrazným zpěvem, vystoupí 10. listopadu od 21 hodin v pražském Futuru

V roce 2010, krátce po vydání svého debutového singlu, se objevili kytarista a zpěvák Jamie Walker, basista a klávesista Stephen Midwater a bubeník Luke Paget poprvé na festivalu Rock for People. Zaujali tehdy řadu fanoušků, kteří možná ani netušili, že tohle živé a energické trio poprvé stojí na velké zahraniční festivalové scéně. Další úspěchy na evropské klubové scéně na sebe nenechaly dlouho čekat: společné turné s Juliette Lewis kapelu uvedlo do širšího povědomí.

Avšak právě Česko se díky první velké zahraniční zkušenosti na RfP stalo zemí, k níž má kapela vřelý vztah. To ostatně stvrdily i neméně úspěšné koncerty na Rock for People 2012, na Staropramen Party a několika dalších místech. Tentokrát si můžou fandové kapely užít klasické sólové klubové vystoupení se vším všudy, tak jak to kapela předvádí nejen v domovském Manchesteru.

K neotřelé kombinaci eletroniky, tanečních beatů a klasické britské kytarovky The Feud říká frontman Jamie Walker: "Když jsme na pódiu, chceme aby si diváci odnesli pocit, že byli v tanečním klubu a na rockovém koncertě najednou... " a basista Stephen Midwater s nadhledem přídává svojí definici: "Cílem naší muziky je, aby lidé v jednom momentě třepali hlavou a pogovali jako v rockovým kotli a zároveň kroutili zadkem jako v tanečním klubu, no a k tomu jim přivážíme show nabitou energií..."

Koncert The Feud v neděli 10. listopadu začíná v pražském Futuru od 21 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji k dispozici na www.ticketsforpeople.cz za 150,-. Den před pražským koncertem se The Feud představí ještě v Café Clubu Slavie v Českých Budějovicích a v pátek 8. 11. v Českém Brodě.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Futurum Music Bar nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Futurum Music Bar

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!