Electronic Beats můžete nově sledovat i ve svém mobilu

Electronic Beats můžete nově sledovat i ve svém mobilu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Mezinárodní hudební program Electronic Beats představuje mobilní aplikace „Electronic Beats Apps“, které hudebním fanouškům přinášejí na pár kliknutí oblíbené interprety z festivalů Electronic Beats, jako jsou například Woodkid, Modeselektor, Caribou, The Whitest Boy Alive, James Blake, Apparat Band a mnoho dalších.

Aplikace Electronic beats Radio je zaměřena na exkluzivní Djské mixy, například od Richarda Dorfmeistera nebo Monkey Maffia, a záznamy ze stejnojmenných festivalů, Electronic Beats News přináší okamžité informace o novinkách na hudební scéně a Electronic beats Video představuje ucelenou kolekci videí ze série kultovních DVD Electronic Beats Slices včetně live videí z festivalů a rozhovorů s interprety.

Aplikace jsou určeny pro zařízení s operačními systémy iOS, Windows a Android. Electronic Beats tak navazuje na dubnové spuštění aplikace Yellofier zaměřené na skládání hudby. Ta byla vyvinuta ve spolupráci s Borisem Blankem z elektronického dua Yello a u hudebních fanoušků se setkala s velkým úspěchem.

Festival Electronic Beats se v České republice odehrává každoročně od roku 2006, kdy odstartoval sérii hudebních vystoupení v pražském Veletržním paláci koncertem The Prodigy, poté následovala například vystoupení kapel Underworld nebo The Orb. Později se tento mezinárodní hudební program prezentoval v klubovém prostředí Lucerna Music Baru, až předloni poprvé zavítal do Divadla Archa, kde letos nadšeným fanouškům nabídl vystoupení americké popové ikony Lany Del Rey, které bylo v rekordním čase vyprodané. 

Aplikace Electronic Beats je možné stáhnout zdarma zde:

Electronic Beats Video (pouze pro IOS: iPhone/iPad): https://itunes.apple.com/...
Electronic Beats Radio (IOS: iPhone): https://itunes.apple.com/de/app/eb-radio...
Eletcronic Beats Radio (Android): https://play.google.com/store...
Electronic Beats News (Windows Phones): http://www.windowsphone.com/de-de/store...

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!