Rozmanité chutě Středomoří míří do Prahy

Rozmanité chutě Středomoří míří do Prahy

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Ovocný trh zaplní od 6. do 9. června speciality z Francie, Španělska, Itálie, Řecka a vůbec poprvé i z Libanonu

Festival středomořských chutí a vůní. Od 6. do 9. června vždy od 10:00 do 20:00 hodin zaplní Ovocný trh kulinářské speciality a pochoutky od Středozemního moře. Návštěvníky čeká uvolněná středomořská atmosféra, hudebníci, možnost příjemného odpočinku na lehátkách, a především chutné a kvalitní jídlo.

Letošní nabídka bude opravdu bohatá. Gurmáni najdou na stáncích mnoho druhů vín, paštik, šunek, kvalitních sýrů, olivových olejů, čerstvých těstovin, uzenin a dalších lahůdek. Přímo na místě budou moci ochutnat například tradiční palačinky, španělské tortilly, sangriu, francouzský nugát či libanonské delikatesy.

Chceme, aby návštěvníci měli možnost zažít pravou středomořskou atmosféru. Vždy se snažíme spojit dobré jídlo se zábavou, což je velmi typické pro jih Francie a další jižní státy, bohužel ne tak pro Českou republiku“, uvedl Thomas Bouton, ředitel pořádající agentury KAZAK Communication, „chceme, aby si lidé užili takovou malou dovolenou ještě dříve, než přijde ta opravdová.

O skutečně autentickou atmosféru Festivalu středomořských chutí a vůní se postarají Jazz Trio s Matoušem Kobylkou, Charlotte Fairman & přátelé a Ondřej Štveráček trio. Návštěvníci se mohou těšit i na latinskoamerickou (Atarés, Santy y su Marabú, Pragasón) a středomořskou hudbu (DUDU, Voila). Koncerty budou probíhat každý den od 11:00 do 20:00 hodin od 6. do 9 června 2013.

Více informací o trzích a speciálním programu naleznete na webu www.stredomorsky-aperitiv.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!