Výroba nábytku z palet a výměna oblečení - EkoLOVE

Výroba nábytku z palet a výměna oblečení - EkoLOVE

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V úterý 14. května 2013 se od 19 hodin uskuteční v prostorách Café v lese závěrečný event projektu ekoLOVE. Na něm si vyzkoušíte, že je možné žít a neplýtvat.  Dát nenošenému oblečení druhou šanci budete moci na výměně oblečení. Dozvíte se, jak neplýtvat jídlem, jak úsporně cestovat i jak si originálně zařídit byt z palet. Svou kreativitu si v průběhu večera můžete otestovat také v D.I.Y. lekcích.  

Motivem celé akce je myšlenka freeganismu - šetrného životního stylu zaměřeného na omezování nadměrné spotřeby.  EkoLOVE se zaměřuje na několik oblastí. V oblékání je to především výměna oblečení. V oblasti zábavy představí projekt Pod 7 kilo koncept cestování na lehko. Bydlení reprezentuje workshop výroby nábytku z přepravních palet. Po oficiálním zahájení večerního programu se bude promítat sestřih z filmu Taste the Waste. Po celý večer budou mít návštěvníci možnost vyrábět vlastní šperky a doplňky a připraven bude také netradiční raut.

Večerem bude provázet herec a moderátor Jiří Konvalinka o hudbu se postará DJ PIF.

Na FB stránkách www.facebook.com/ekoLOVEinfo už teď najdete užitečné tipy, jak se stravovat, obléknout, vybavit si byt, cestovat a přitom zbytečně neplýtvat.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Café v Lese nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Café v Lese

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!