Bobby McFerrin v létě zaimprovizuje s českými filharmoniky

Bobby McFerrin v létě zaimprovizuje s českými filharmoniky

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Bobby McFerrin vystoupí v červnu opět v České republice. Tentokrát exkluzivně s českými filharmoniky. Do Rudolfina tak můžete vyrazit na dva programově odlišné koncerty (sólový koncert a soubory).

Originální a capella zpěvák a jazzman Bobby McFerrin se v červnu vrátí do Prahy. Vystoupí exkluzivně na dvou koncertech v Rudolfinu s českými filharmoniky. Půjde o neopakovatelný hudební zážitek, příležitost pro oboustrannou improvizaci špičkových hudebníků a počítá se i se zapojením diváků do Bobbyho vystoupení. Rudolfinum na rozdíl od sportovních hal nabízí intimní setkání s interpretem na místě s jedinečnou atmosférou a prvotřídní akustikou. Bobby McFerrin již na podobných projektech spolupracoval např. s Newyorskou, Berlínskou či Vídeňskou filharmonií, nyní se na něj může těšit i české publikum. 

Koupit vstupenku na akci Bobby McFerrin s českými filharmoniky

Sólový koncert Bobbyho McFerrina s českými filharmoniky

19. června mohou fanoušci vyrazit na sólový koncert McFerrina s jeho tradičním a capella repertoárem, na který budou improvizovat na nástroje také čeští filharmonici např. Josef Špaček, Jan Keller a další.

Bobby McFerrin a soubory České filharmonie

Druhý koncert 20. června bude setkáním Bobbyho McFerrina se soubory České filharmonie. V rámci orchestru působí jazzband nebo cimbálová muzika. Speciálně na míru tomuto koncertu vznikne také smíšený pěvecký sbor složený z filharmoniků. Ti budou zpívat Bobbyho Circle songs, opačně bude Bobby improvizovat na hudbu cimbálové muziky, jazzband vystoupí s tradičním jazzovým repertoárem.

Vstupenky v ceně od 500 do 3 200 Kč na oba koncerty jsou k zakoupení v pokladně České filharmonie od ledna 2013.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Galerie Rudolfinum nabízí i další akce

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!