Na vánoční koncerty s Čechomorem

Na vánoční koncerty s Čechomorem

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skupina Čechomor po roce opět vyjíždí na vánoční koncerty v rámci Čechomor Kooperativa Tour 2012. Diváci tentokrát uslyší průřez vánočními písničkami i největšími hity skupiny s hostující Ivou Marešovou a za doprovodu smyčcového kvarteta Gadrew Way.

Po loňských vánočních koncertech, na kterých Čechomor doprovodila Smíchovská komorní filharmonie v projektu Proměny, skupina pro své letošní vánoční koncertování opět zvolila komornější sestavu. Čechomor se vrátil k projektu z roku 2010, který tehdy vyvrcholil dvěma vyprodanými koncerty v Národním divadle. Z těchto koncertů vznikl v režii Rudolfa Kudrnáčka živý záznam, který loni vyšel jako CD a DVD pod názvem Čechomor v Národním.

Vánoční písničky z alb Sváteční Čechomor a Čechomor v Národním poprvé zazní 24. listopadu v Tylově domě v Poličce. Následně mohou diváci tento koncert vidět ještě 1. 12. v Brně, 11. 12. v Litoměřicích, 12. 12. Ve Vamberku, 13. 12. V Havlíčkově Brodě, 14. 12. V Prostějově a vánoční turné vyvrcholí na dvou koncertech v pražském klubu SaSaZu 16. 12.

Koncert z klubu SaSaZu bude natáčet televizní štáb a televize Óčko záznam odvysílá během letošních Vánoc. Do tohoto turné patří i „novoroční“ koncert, který se uskuteční 4. 1. 2013 v Ostravě. Kromě toho si fanoušci Čechomoru budou moci užít jejich písničky i na dalších standardních koncertech v Zubří, Cvikově, Bohumíně, na Luční boudě v Peci pod Sněžkou a dokonce i v Londýně, kde Čechomor zahraje 8. 12. v klubu 229 Venue.

Během náročného podzimního programu skupina odehrála okolo dvaceti koncertů v České republice i v zahraničí včetně tří unikátních koncertů se Suzanne Vega

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!