Sophie Hunger opět v Praze

Sophie Hunger opět v Praze

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Charismatická zpěvačka Sophie Hunger se vrací do Čech, aby předvedla 20. 11.2012 v Paláci Akropolis svou uhrančivou show. Překrásné písně plné citu, avšak s hořkosladkou příchutí zde nepředvede poprvé.

Již v minulosti učarovalo renomovaného jazzmana Erika Truffaze natolik, že si ji vybral jako svou předkapelu. Díky tomu navštívila na svém prvním zahraničním koncertu právě Prahu. Letos už jako hvězda světového kalibru trvala na jejím zařazení v rámci svého vlastního turné.

Sophie pochází ze švýcarského Bernu, ale vyrůstala i v Německu a Londýně. To jí pomohlo zdokonalit její angličtinu, která se stala téměř jejím druhým mateřským jazykem. Její hlas přirovnávají ke kombinaci Bjork a Nico.

 „Podobně jako Polly Harvey zamlada je Sophii Hunger těžké ignorovat. V jejím albu je ukrytá síla,“ napsal o ní vlivný britský hudební časopis Mojo.

První album vydává se skupinou Fisher, následující Sketches on Sea a Monday's Ghost již pod jménem Sophie Hunger.  Stala se prvním švýcarským interpretem vystupujícím na slavném festivalu Glastonbury. Získala ceny  Swiss Award a Prix de la Création Musicale de France.

Tentokrát u nás představí své nové album, na kterém hostovali muzikanti z Red Hot Chilli Peppers, PJ Harvey, Bright Eyes nebo Danger Mouse.

Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit ke stání za 390 Kč a k sezení za 440 Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!