SOUTĚŽ: Mistr tajemných nálad z Norska. Vyhrajte vstupenky na pražský koncert Nilse Pettera Molværa

SOUTĚŽ: Mistr tajemných nálad z Norska. Vyhrajte vstupenky na pražský koncert Nilse Pettera Molværa 

Neúnavný hledač hudebního kompromisu mezi inspirací severskou přírodou a elektronickým zvukem, norský trumpetista Nils Petter Molvær vystoupí na Novoměstské radnici v Praze v úterý 17. srpna večer. Zasoutěžte si s námi o vstupenky!

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Ovládá pop, rock, funk, ambient i jazz, které osobitě míchá, aniž by se nechal svazovat hudebními konvencemi. Jeden z nejvyhledávanějších norských muzikantů si rozumí s elektronickými i akustickými melodiemi a ví, jak zvukově interpretovat tajemnost polární krajiny i žhavý pouštní písek, osamění i nápor davu.

Do české metropole poprvé zavítal už před třemi dekádami se svou tehdejší formací Masqualero a letos v Praze chystá sólové vystoupení v rámci koncertní série Jazz Meets World. Více si můžete přečíst zde

Chcete se zúčastnit soutěže o vstupenky na pražský koncert Nilse Pettera Molværa? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Máme pro vás 3x dvě vstupenky na hudebníkovo srpnové vystoupení.

Soutěžní otázka:

Kolik je Nilsu Petteru Molværovi let?

A) 60

B) 45

C) 72

Správnou odpověď nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz (do předmětu napište JAZZ). Výherce vyhlásíme v pátek 13. srpna. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: Hreinn Gudlaugsson, Wikimedia Commons

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Jazzová sekce

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!