SOUTĚŽ: Poslechněte si naživo chorálové verze slavných písní v podání Gregorian

SOUTĚŽ: Poslechněte si naživo chorálové verze slavných písní v podání Gregorian 

V pražském Kongresovém centru na jaře vystoupí proslulé uskupení Gregorian a vy můžete být u toho!

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Skupina Gregorian slaví dvacet let od vstupu na hudební scénu a vyráží na turné 20/2020 Anniversary Tour, během něhož vystoupí také v Brně, Ostravě, Praze a Pardubicích. Nestárnoucí hity odehraje osmičlenné uskupení v čele se zpěvačkou Amelií Brightman, doplní je speciální hosté, a to Narcis nebo Pauline Moser.

Přední chorálové uskupení světa se proslavilo originálními úpravami popových a rockových skladeb, ať už Nothing Else Matters, Lady in Black nebo Hallelujah. Tvoří i vlastní nahrávky, mezi nejznámější patří Masters of Chant ze zásadního alba vydaného roku 1999 nebo novější Moment of Peace.

Chcete se zúčastnit koncertu Gregorian v Kongresovém centru Praha ve čtvrtek 12. března? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Máme pro vás 3x2 vstupenky na koncert.

Ve kterém roce vyšlo album Masters of Chant?

A) 2005

B) 1999

C) 2011

Správnou odpověď nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz. Výherce vyhlásíme v pondělí 27. ledna. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: archiv FP PRO

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Umělci:

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!