Gregorian v Ostravě

Gregorian v Ostravě

Adresa:

Ostrava, Ruská 3077/135

Termín: 11.3.2020 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

390 Kč

11březen středa 19:00

Žánr: koncertyRockpopspirituálníchorál

Umělci: Gregorian


Jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů, dokonalý zpěv, úžasné efekty a pozitivní emoce – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek.

Za 20 let svého působení na hudební scéně se Gregorian stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky, to je hudební skupina, která dovedla svou hudbu až k magické dokonalosti – každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii.

Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.

Triumfální projekt souboru GREGORIAN se stal senzací po celém světě. Za 20 let se uskutečnilo více než 1.000 koncertů, které navštívilo přes 3.5 milionů diváků. V rámci ságy Masters Of Chance bylo vydáno celkem 10 CD, kterých se prodalo neuvěřitelných 12 milionů kusů.

GREGORIAN se za 18 let svého působení na hudební scéně stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky to je hudební skupina, která dovedla svou...
Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gregorian v Ostravě

Clarion Congress Hotel Ostrava Ostrava (279 metrů)

Hotel Zámek Zábřeh Ostrava Jih - Zábřeh (666 metrů)