Gregorian v Ostravě

Gregorian v Ostravě

Adresa:

Ostrava, Ruská 3077/135

Termín: 11.3.2020 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

390 Kč - 1 390 Kč

11březen středa 19:00

Žánr: koncertyRock pop spirituální chorál

Umělci: Gregorian


Jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů, dokonalý zpěv, úžasné efekty a pozitivní emoce – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek.

Za 20 let svého působení na hudební scéně se Gregorian stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky, to je hudební skupina, která dovedla svou hudbu až k magické dokonalosti – každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii.

Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.

Triumfální projekt souboru GREGORIAN se stal senzací po celém světě. Za 20 let se uskutečnilo více než 1.000 koncertů, které navštívilo přes 3.5 milionů diváků. V rámci ságy Masters Of Chance bylo vydáno celkem 10 CD, kterých se prodalo neuvěřitelných 12 milionů kusů.

https://www.youtube.com/watch?v=I8-BQCc0psI

GREGORIAN se za 18 let svého působení na hudební scéně stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky to je hudební skupina, která dovedla svou...
Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gregorian v Ostravě

Clarion Congress Hotel OstravaOstrava (286 metrů)

Zámek ZábřehOstrava (635 metrů)

Hotel Harmony Club OstravaOstrava (2.9 km)