Přehrady Fest láká na kvalitní hudební zážitky i na Pigyádu. Vystoupí Chinaski i Jaroslav Uhlíř

Přehrady Fest láká na kvalitní hudební zážitky i na Pigyádu. Vystoupí Chinaski i Jaroslav Uhlíř  

Více o akci...

12čvc - 13čvc celý den

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Na české festivalové scéně se hlásí nový hráč. Svůj premiérový ročník letos totiž odstartuje Přehrady Fest, nad nímž převzala záštitu kapela Chinaski. Uskuteční se na přehradách Slapy a Vranov.

Návštěvníci se mohou těšit na známá jména české hudební scény. Na Přehrady Festu vystoupí kapela O5 a Radeček či zpěváci Tomáš Klus, Marek Ztracený, Voxel, Pokáč a Jaroslav Uhlíř.  Záštitu nad novou hudební akcí převzala skupina Chinaski. Na tu se mohou fanoušci těšit hned v několika podobách. Kromě velkého plnohodnotného koncertu si totiž pro návštěvníky přichystala také vystoupení na unikátní Táborák stagi, na níž budou hudebníci hrát na španělské kytary táborové písně. V okolí stage se budou moci zájemci ohřát u ohně a také si zakoupit buřty. 

Nový hudební festival má i svou festivalovou hymny s názvem Na přehradách, kterou nazpívali Voxel, Tomáš Polák, Jakub Děkan a Pokáč. “Chtěl jsem spojit hlavní téma s odlehčeným letním songem, z toho vznikl původní motiv 'na bazénech je plno, jdeme na přehrady',” popisuje Pokáč, “strašně rád jsem se téhle práce ujal a na Přehrady fest se fakt těším, konečně pořádnej letní fesťák u vody.” 

Součástí akce bude rovněž oblíbený festival pro děti Pigyáda. V Pigy vesničce bude během festivalu probíhat zajímavý program pro děti. Ty se mohou těšit na planetárium, dílničky, kouzelníky, dětské kapely, žonglování, Pigy stezku i na další zábavné aktivity. “Ačkoliv jsme s prasátkem Pigy kamarádi už několik let, tak musím říct, že jeho akce Pigyády jsou rok od roku oblíbenější. Osobně se hlavně těším, až budeme s Pigym kouzlit, protože to je i pro mě jako moderátora vždy výsledek nejistý,” směje se moderátor Pavel Cejnar. 

A samozřejmě, že se budou moci návštěvníci také do sytosti koupat a užívat si vodních radovánek, jako jsou třeba padleboardy, skluzavky a další. Přehrady Fest se uskuteční na Slapech v termínu od 20. do 21. července a na Vranově od 3. do 4. srpna. Vstupenky jsou k dostání za zvýhodněnou cenu 760 korun. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!