Prague Conspiracy vydali novou desku. Představí ji na klubovém turné

Prague Conspiracy vydali novou desku. Představí ji na klubovém turné

Poprocková formace Prague Conspiracy vydala 16. března své druhé studiové album. Nese název Inner Game a obsahuje deset nahrávek. Mezi nimi je i první singl Times Like These, který celou desku uvádí. Kapela zároveň chystá koncertní turné, na kterém chce fanouškům nové songy představila živě.

hodnoceno 19x
Líbí? Pošlete to dál...

Desku Inner Game připravovali členové Prague Conspiracy v průběhu dvou let a všichni se na ní zároveň i autorsky podíleli. Přináší melodický mix rocku, punku i popu, kterému kraluje hlas zpěvačky Anety Galisové. Producentem desky se stal Jaroslav Helešic, který produkoval mimo jiné také poslední album kapely Kabát.

"Jelikož jsme především koncertní kapela, museli jsme si dopřát týdenní soustředění, abychom vůbec dali dohromady nějaký materiál. Byli jsme velice překvapeni, kolik věcí a jak dobrých jsme za ty dva roky "nezkoušení" nějakým záhadným způsobem připravili. To nás hodně povzbudilo a měli jsme díky tomu čas věci už jen šperkovat," říká kytarista kapely Kuba Siňor.

Kapela s vydáním nové desky ale nepolevuje a připravuje se na koncertní šňůru, na které svojí druhou studiovku představí živě svým fanouškům. "Těšim se na každého jednoho člověka, co na turné dorazí,“ říká zpěvačka Aneta Galisová. „Zároveň jsem zvědavá, protože většinu textů jsem si napsala sama a  Inner Game je pro mě v podstatě zpověď minulého roku. Nemůžu se tedy dočkat, až nové songy představíme širšímu publiku. Být na stagi a cítit proudění energie mezi námi a fanoušky je to, co nás nejvíc baví."

Termíny koncertů:

  • 25. 03. – Děčín /Garage Noir/
  • 01. 04. – Brno /Eleven/
  • 15. 04. – Tišnov /KD Tišnov/
  • 16. 04. – Chrudim /Rklub/
  • 27. 04. – Praha /Lucerna Music Bar/ - křest CD
  • 29. 04. – Litomyšl /Kotelna/
  • 06. 05. – České Budějovice /K2/
  • 07. 05. – Jihlava /Bezvědomí/ 

Turné 2017

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...