Overland Inn + Seed DJ's Mike.H, Not_me

Overland Inn Overland Inn is a French electronic trip-hop duet, born in 2006. Etienne (Guitar/Machines) and Chloë (Voice/Keyboards/Machines) have released their first album Long Way Home in 2010.

They spent a year round UK to record their new tracks and compile them into a new album called Technicolor (released in 2013), before they settled in Prague. For lovers of crazy beats, 80's keyboards, delayed guitars, strange notes and velvet voices... http://www.overlandinn.com https://www.facebook.com/overlandinn/ Seed DJ's Kolektiv SEED pravidelně pořádá taneční večírky v pražských klubech jako Café Neustadt či Neone. Shlédli se v psychedelii, krautrocku a avantgardě let 70. a 80.

Nebojí se přiznat inspiraci ani ve starém trancu či electru. Ve svých setech pak spojují tyto kořeny s aktuální inteligentní elektronickou hudbou (nejen) pro taneční parket. Na své noci pak zvou především mladé talentované zahraniční projekty, jež zatím neměly příležitost dostat se na české scéně do širšího povědomí.

Jejich ambicí je z party Seed vytvořit nejen geografický, ale hlavně kulturní průsečík podobně smyšlejících hudebníků na této evropské kraut-psychedelic-synth mikroscéně. DJové Mike.H a Not_me také uvádějí vlastní pořad CLUSTER na Radiu 1. https://www.facebook.com/seed.party/ https://soundcloud.com/seedparty

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Divadlo Ponec

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Ponec
  Praha 3, Husitská 24

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.