Disclosure v Praze

Disclosure v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 18.8.2016
Vstupné:

850

18srpen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyElektro

Umělci: DisclosureAprès


Není to tak dávno, co zůstal stát dav fanoušků, který netrpělivě čekal na koncert Disclosure, několik hodin před Malou sportovní halou. Těsně před vystoupením se totiž objevila technická závada, která způsobila to, že skupina nakonec nevystoupila a fanoušci tak po dlouhém čekání odešli domů zklamaní. Nyní organizátoři oznámili náhradní termín i nové místo konání.

Bratři Lawrencovi alias elektronické duo Disclosure zahrají nakonec 18. srpna v pražském Foru Karlín. Všechny dříve zakoupené a nevrácené vstupenky zůstávají v platnosti i na tento termín. Ti, kteří své lístky vrátili nebo je ještě nezakoupili, tak mohou učinit v internetovém předprodeji sítě Ticketpro či na oficiálních stránkách pořadatelské agentury. 

Disclosure si svou českou premiéru si odbyli loni ve vyprodaném SaSaZu. Po dvou letech se vrátí do Prahy, kde představí nové album Caracal, na kterém se podílel hvězdy jako Sam Smith, Lorde nebo The Weeknd.

Britské elektronické duo Disclosure vystoupí 14. 2. 2016 v pražské Malé sportovní hale (dříve Incheba Aréna). Jako support vystoupí kanadský producent Pomo.

Disclosure je umělecké jméno dvou DJů a producentů a zároveň sourozenců Guye a Howarda Lawrencových. Pocházejí z anglického Surrey a v hledáčku mezinárodní hudební scény se ocitli už v roce 2010 svojí prvotinou Offline...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Disclosure v Praze

Výstaviště HolešovicePraha (76 metrů)

Vila LannaPraha (1 775 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 996 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.1 km)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.2 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2 km)