Přejít na stránky Ticketpro.cz

Die Happy - 1000 gigs and more - Czech tour 2012!

Adresa:

Praha 2, Bubenské nábř.

Termín: 30.11.-0001

1leden čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrocksoutěž


DIE HAPPY s Martou Jandovou oslaví dosažení svého 1000 koncertu dosud největším turné v ČR! Special guests: Gate Crasher (CZ) a Nil (CZ)

DIE HAPPY s Martou Jandovou oslaví dosažení svého 1000 koncertu dosud největším turné v ČR!

Agentura Pragokoncert, která exklusivně zastupuje německou rockovou skupinu DIE HAPPY, zveřejňuje termíny jejich nového, dosud největšího samostatného turné po ČR! Podzimní 1000 gigs and more czech tour 2012 zahrnuje 9 koncertů po celé zemi a Marta Jandová se tak po roce vrací na místo činu a všechny vás zve k velkým oslavám 1000 koncertu, který odehráli letos v zimě a odstartovali tak u nás svižně další tisícovku!

Život rockové kapely DIE HAPPY (Ger) se návratem frontmanky, půvabné Marty Jandové, zpět do Čech sice mírně zkomplikoval, Marta nejen, že se vrhla do porotcovského křesla megasoutěže quot;Česko-Slovenská Superstar quot;, ale také hraje hlavní roli v muzikálu divadla Broadway Mona Lisa, ale co by byl život Marty bez pořádného rocku, a tak i v tak nabitém programu si Marta na svou kapelu čas našla a nezanedbává ani rock´n´roll a koncertování.

Jejich muzika je plná emocí, ucítíte z ní naději, touhu, úspěch, ale i selhání a zklamání. Je o lásce, o hněvu, o agresi, o smutku, o radosti. Je to zkrátka rock´n ´roll, bez kterého Marta ani kluci v kapele a ostatně ani nikdo z nás neumí a ani nechce žít!

quot;1000 gigs and more - Czech Tour quot; to je podtitul turné, v rámci něhož DIE HAPPY odehrají hned 9 koncertů po celé ČR! Přijďte! DIE HAPPY startují svůj druhý tisíc koncertů právě u nás! Ať se jim to povede co nejlíp!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Die Happy - 1000 gigs...

Residence San Marco Trevi Praha 2 - Vinohrady (81 metrů)

Aparthotel Gregory Praha 2 (261 metrů)