Radim Hladík Tribute

Radim Hladík Tribute

Adresa:

Praha 1, Na Poříčí 26

Termín: 13.9.2020
Vstupné:

590 Kč

13září neděle 19:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Blue EffectMichal PavlíčekXavier Baumaxa


ČLENOVÉ BLUE EFFECTU RADIMA HLADÍKA OŽIVÍ S ORCHESTREM A HOSTY KULTOVNÍ NOVOU SYNTÉZU. Večer zahájí vystoupení českých klubových muzikantek a muzikantů Megaton Stars Band pod vedením Karla Vošty.

Legendární Blue Effect Radima Hladíka nahrál v první polovině 70. let s jazzovým orchestrem dvě proslulé LP desky s názvem Nová syntéza. Nadčasové nahrávky rockové kapely s velkým big bandem vrátil Hladík na pódia znovu v roce 2016, několik měsíců před svou smrtí. Nyní se unikátní projekt pod dohledem Hladíkovy rodiny zhmotní potřetí. S původními členy Blue Effectu a hosty, mezi kterými bude i Michal Pavlíček nebo Xavier Baumaxa.

Xavier Baumaxa, vlastním jménem Lubomír Tichý je litvínovský písničkář a kytarista. Než se vydal na sólovou dráhu, působil v kapelách V.M.H. a Faulnamusic. Jeho projev je založen na slovních hříčkách, parodiích na různé...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Radim Hladík Tribute

Atlantic HotelPraha (164 metrů)

Hilton Prague Old TownPraha (194 metrů)

Hotel Urban CremePraha (197 metrů)