Chapeau Rouge, Praha 1

Chapeau Rouge

Praha 1, Jakubská 2

4
Není tu akce, kterou Chapeau Rouge pořádá? Přidej ji

Chapeau Rouge je ikonický hudební klub v samém centru Prahy, který svou fascinující historií láká návštěvníky již od roku 1919. Prostory Chapeau Rouge, začaly opět ožívat v roce 1994, kdy se otevřelo přízemní patro. Nyní se hudební akce odehrávají ve všech třech patrech. Najdete zde 4 bary, 3 stage a galerii.

Střetávají se zde návštěvníci a účinkující z celého světa, hudební produkce probíhá často ve všech třech patrech najednou, a tak není neobvyklé v baru poslouchat funky Dje, o patro níž třeba moderní house a 7 metrů pod zemí indie rock či hardcoreovou kapelu. Vzhledem k lokaci se zde často hraje až do rána.

Každý den DJs, koncerty a performance. Podporujeme barovou, taneční a sub – kulturu.Zvuková aparatura a související technické vybavení je na vynikající úrovni. Chapeau Rouge  má velmi širokou škálu hudebních žánrů, od jazzu, blues po moderní elektronickou a dance hudbu.

Podnik je proslulý také díky neobvyklým designovým prvkům. Chapeau se nachází v klasicistně-secesní budově, ale jeho interiér je výrazně inovativní. Bar v přízemí svým pojetím připomíná irské bary. V prostředním patře nejvíce zaujme avantgardní úprava zdí, jež nabízí bohatý „interpretační rámec“. Třetí patro je ztvárněno českým umělcem v oblasti streetartu a součástí interiéru jsou i pitoreskní světelné objekty výtvarnice a scénografky (Tereza 5pb).

 Chapeau Rouge a okolí - aktuální program a vstupenky

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Chapeau Rouge: hodnocení ostatních

(1 hodnocení) A jak hodnotíš toto místo ty?

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (804 m)
Café Savoy Praha 5 (1 488 m)