Benátská!

Benátská!

Adresa:

Liberec, Vesec

Termín: 26.7.2018 29.7.2018
Vstupné:

590 -1590 Kč

26čvc - 29čvc celý den

Žánr: festivalypop rock

Umělci: Divokej BillXindl XPetr Kolář


Již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu.

Pořadatelé již odhalili první potvrzená jména včetně českých i zahraničních headlinerů festivalu. Českým headlinerem letošní Benátské! s Impulsem bude legendární písničkář, skladatel a hudebník Jaromír Nohavica. Ze zahraničí na festival zavítá německá rocková formace Guano Apes a dále také legendární hvězda světové poprockové scény - Bonnie Tyler!

Návštěvníci se mohou dále těšit na skupinu Divokej Bill, BSP, Xindla X nebo na zpěváka Petra Koláře.

Zkrátka nepřijdou ani příznivci tvrdšího žánru. Na festival se opět vrátí kapela Tublatanka a dále vystoupí kapely Krucipüsk, Dymytry, Doctor PP, Citron, Arakain, Vypsaná fixa, Škwor, Metalinda, Mňága a Žďorp, Jasná Páka a další.

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba...
Xindl X je pražský rapper s kytarou, který se pokouší nalézt nový přístup k českému písničkářství. Tvoří auto – protest – songy, ve kterých kombinuje hip-hopové frázování s folkem, jazzem a blues. Těžištěm písní...
Petr Kolář je český popový a rockový zpěvák a zkušený muzikálový herec. Za roli Athose v muzikálu Tři mušketýři byl nominován na prestižní cenu Thalie.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benátská!

Hotel Pytloun Liberec Liberec (592 metrů)

Hotel Impuls Liberec (639 metrů)