Benátská!

Benátská!

Adresa:

Liberec, Vesec

Termín: 25.7.2019 (čtvrtek) 28.7.2019
Vstupné:

1 190 Kč

25čvc - 28čvc celý den

Žánr: festivalyPop Rock


Hudební festival Benátská! s Impulsem oznamuje první headlinery, na zahajovací večer přijede Karel Gott. První den 27. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem (25. – 28. července 2019), bude patřit oslavě 80. narozenin Karla Gotta. 

Čtvrteční program vyvrcholí právě jeho koncertem, který bude zároveň i premiérovým na festivalu Benátská! s Impulsem.
„Pozvání Petra Pečeného vystoupit na festivalu Benátská! s Impulsem mě velmi potěšilo. Ještě sice nemám přesný seznam písní, které zde budu chtít zpívat, ale určitě vyberu takový repertoár, kterým, věřím, návštěvníky potěším,“ říká Karel Gott.

„Čtvrtku 25. července bude vládnout Gott! Bude to taková božská oslava jeho 80. narozenin, kterou by si nikdo neměl nechat ujít,“ říká Petr Pečený za pořadatele festivalu a doplňuje: „Letos jsme přivítali rekordní počet návštěvníků, dorazilo jich přes 40 000. To je pro nás obrovská motivace. Pro nadcházející ročník se snažíme připravit skvělý program, aby se nejen všichni vrátili, ale přivedli s sebou i další přátele a my tak mohli slavit společně další rekord.“

Na programu 27. ročníku jsou:

Richard Műller, Chinaski, Čechomor, Lenny, No Name, Václav Neckář a Bacily, David Stypka a Bandjeez, Michal Prokop a Framus Five, Ben Cristovao a další.

Výhodnější už to nebude! Vstupenku na 27. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem pořídíte do konce listopadu za zvlášť výhodnou cenu 1 190,-Kč v předprodeji https://www.benatska-vstupenky.cz/eshop/:

Festival Benátská! s Impulsem se nachází v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny. Nabízí doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, dostatečné množství pravidelně udržovaných záchodů, velké parkoviště, oddychové zóny, sobotní dětský koutek a spoustu dalších věcí.

Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!
Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.
Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benátská!

Hotel Pytloun Liberec Liberec (592 metrů)

Hotel Impuls Liberec (639 metrů)