Narušené spojení: mladá kapela s nebezpečným charakterem

Narušené spojení: mladá kapela s nebezpečným charakterem

Dnes si představíme mladou krev v podobě kapely Narušené spojení. Tenhle band, ač úplný nováček, na sebe dokázal strhnout pozornost a směle vyráží na miniturné. Tak svižný nájezd nebývá obvyklý u začínajících kapel.

Vznik kapely se datuje k červnu 2012, za sebou má již 4 koncerty (Brandýs, Lysá, Poděbrady), povětšinou v slušně zajetých klubech.

Myšlenka na založení kapely vznikla ještě před maturitou v hlavách dvou studentů tehdejší oktávy gymnázia J. S. Machara. Byl to Ondřej Šturm, baskytarista kapely Interpret neznámý, a Jan Voděra, baskytarista té doby bez angažmá. Poté tuto myšlenku sdělili dalšímu spolužákovi, tím byl Jakub Mejstřík, bubeník taktéž bez obsazení. Všichni měli podobný pohled na hudbu a na to co by chtěli hrát. Kapela je tímto předurčena k hraní hudby na pomezí rocku, punku a grunge.

První zkouška proběhla někdy v polovině června 2012. Kapela ze začátku bez názvu zkoušela a hrála hlavně převzaté písničky od kapel jako Imodium, Inekafé a jím podobné. Na soustředění pak vzniká název pro kapelu, je založen bandzone. Stalo se tak velice zhruba 24. 7. 2012 v 21:34. V současné době kapela čítá stále tři zakládající členy.  Ještě stále hraje některé písničky převzaté, ale stále tvoří nové, vlastní písničky. Zatím má 6 vlastních a na dalších se pilně pracuje.

Kapele v žilách koluje mladá krev a proto mají jasně rozdělené role i mimo hudební pole - Kuba Mejtřík (bicí) má na starosti pozorování slečen , Honza Voděra (baskytara) běhá zuřivě po pódiu a na Ondru Šturma (zpěv, kytara) zůstala práce v podobě zpěvu. 

Kluky a kapelu Narušené spojení můžete najít na bandzone, sledovat na facebooku, ale určitě nejlepší je zajít přímo na živák, kterých mají v plánu víc než dost.

Na mě osobně kapela působí rozhodně neotřelým dojmem a jak říká bubeník Kuba Mejstřík, jsou kapelou nebezpečného, občas narušeného charakteru.

Narušené spojení je kapela, která je schopna zbořit sály i sama sebe!

Nahrávám...
3.2.2013 12:16 | Eva Vlková

Přidat komentář Líbí se mi to Líbí? Pošlete to dál...

 
Balthazar v Praze

28.2.2019 v 21:00 hod. (čtvrtek)

Belgičtí Balthazar předvedou své nové album Fever již v únoru v Lucerna Music...

Moje akce tady?

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...