Slovenská zpěvačka Snovonne zavítá v rámci evropského turné do ČR

Slovenská zpěvačka Snovonne zavítá v rámci evropského turné do ČR

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Už po druhé se slovenská zpěvačka, skladatelka a producentka Snovonne chystá na evropské turné se svým studiovým albem The Nightmare Bride. Kromě fanoušků z Finska, Lotyšska nebo Německa, si tak budou moci hororově laděnou show vychutnat i Slováci a Češi.

Snovonne absolvuje evropské turné společně se svou kapelou ve složení Samuli Tuomas Mäkelä (kytara), Petr Báleš (baskytara) a Lukáš Michálek (bicí). Na šňůře se však představí i několik hostujících kapel, mezi kterými nebudou chybět finští Amendfoil, italští Lunocode, čeští Minority Sound a slovenští Feelme a Hecate. Po skončení turné se Snovonne ještě představí i v několika slovenských městech jako host soutěžního festivalu Rock Me Fest.

Koncept alba The Nightmare Bride, který byl původně napsán pro divadlo, je založený na schopnosti vypořádat se se svými nejhoršími nočními můrami. Vrcholný moment nahrávky, skladba Ill Will, je zároveň duetem se zpěvákem švédské kapely Soilwork – Björnem Stridem. Jako bonus se na albu nachází i cover verze písně Evil Schemer od Sick Of It All.

Snovonne doposud z alba zveřejnila čtyři videoklipy. Už 7. září se její fanoušci mohou těšit na další, tentokrát k rozšířené verzi skladby Snowhite (Freezing Skin). „Klip vznikl ve spolupráci s jedním americkým muzeem, ve kterém se nacházejí exponáty mapující historii elektroterapie, takže video bude plné elektrických křesel, rentgenů a dokonce i původních teslových transformátorů,“ uvedla 28-letá zpěvačka.

Koncertní turné Snovonne – The Wedding Tour 2013:

31.08. – MMC Bikers Fest 2013, Rumunsko
18.09. – Pod Minoga, Poznaň + Amendfoil (FIN)
19.09. – Duncker club, Berlín + Amendfoil (FIN)
20.09. – Exit Us, Praha + Amendfoil (FIN), Minority Sound (CZ), Hecate (SK)
21.09. – Garage Club, Ostrava + Amendfoil (FIN), Hecate (SK)
22.09. – U Očka, Bratislava + Amendfoil (FIN), Feelme (SK)
24.09. – Latvijas 1. Rokkafejnīca, Riga + Amendfoil (FIN)
26.09. – Jack The Rooster, Tampere
27.09. – O'Hara's Freehouse, Tampere + Amendfoil (FIN)
28.09. – Bar Backstage, Helsinki + Amendfoil (FIN)
29.09. – Suisto, Hämeenlinna + Amendfoil (FIN)
12.10. – Rock Heat Club, Arezzo + Lunocode (IT)

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!