Elektroswingový mág Parov Stelar míří do Prahy. Předskočí mu rumunští Golan

Líbí? Pošlete to dál...
Elektroswingový mág Parov Stelar míří do Prahy. Předskočí mu rumunští Golan

Na pořádný elektroswingový nářez se mohou těšit návštěvníci největšího pražského koncertu hudebníka Parov Stelar a jeho kapely. Nedorazí však sami! V roli předkapely se totiž představí rumunská tříčlenná kapela Golan.

Parov Stelar vystoupí v pražské Tipsport Aréně v sobotu 20. února. Rakouský hudebník, producent a DJ se skutečným jménem Marcus Füreder baví publikum nejen hity v rytmu elektroswingu, ale také skvělou kombinací různých hudebních stylů. Na svém kontě má nespočet ocenění a práci s umělci jako jsou Tonny Bennett, Lady Gaga, Lana Del Rey a mnoho dalších. Vystupuje společně se skupinou Parov Stelar Band či v omezenější sestavě jako Parov Stelar Trio. Odehráli již více než 600 koncertů po celém světě.

Parov Stelar není v České republice žádným neznámým interpretem. Za sebou má již několik vyprodaných pražských sálů a vystoupení na festivalech Rock for People Europe, Colours of Ostrava či Rock for Churchill. Jeho koncerty jsou pověstné skvělou atmosférou, nakažlivými melodiemi a obrovskou energií.

Publikum sobotního koncertu rozehřeje nejprve kapela Golan pocházející z rumunské Bukurešti. Formace ve svých skladbách přináší jedinečnou směs housu, jazzu, R&B i klasiky. Během vystoupení užívají hudební nástroje, jako jsou trubka, flétna či bicí. Skupina Golan je jednou z nejoblíbenějších formací rumunské elektronické scény vůbec.

Vstupenky seženete stále v internetovém předprodeji za cenu 800 korun plus poplatky. 

Související video

17.2.2016 | Barbora Bittnerová

Přidat komentář Líbí se mi to (1)Komu se to líbí?

 

Tipsport Arena (HC Sparta) nabídne brzy i tyto akce (Další akce v Praze)

Podobné novinky

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.