Veterán hiphopové scény Orion vydal po 9 letech sólovou desku Noční vidění

Veterán hiphopové scény Orion vydal po 9 letech sólovou desku Noční vidění

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Orion, veterán české hiphopové scény, vydává po 9 letech novou sólovou desku Noční vidění. Album rappera skupiny PSH vyšlo 1. dubna na značce Bigg Boss.

Čtrnáct skladeb vznikalo přes rok, na výsledném tracklistu se podílelo dvanáct producentů, mezi nimiž jsou jak známá jména jako Mike Trafik, DJ Wich, DJ Enemy, tak čerstvá krev jako Cuffia, Ondryk, Frank Flames nebo Donie Darko.

Jak Orion prohlásil v několika rozhovorech, k vydání nové desky po tolika letech od poslední sólovky Teritorium 2 přispěl i loňský úraz. „Byl jsem měsíc v nemocnici a měl jsem čas nad tím popřemýšlet. Sepsal jsem si spoustu témat, byl na to klid a nelítal jsem po venku“.

Deska vznikla ve režii dvorního producenta PSH Mike Trafika v jeho studiu Star Works. V současnosti jsou z ní už venku dva videoklipy Zkus chodit v mejch botách a Vesmírnej odpad. Třetí Orionovo album překvapí releativně ponurou atmosférou.

Veselejch pecek jsem prostě natočil už hodně a teď jsem měl náladu na tohle. Není to ale tak, že bych měl nějaký deprese, jen se mi teď líbí dělat věci v temnější náladě. Už to dělám dlouho a nemůžu točit věci jako lidi, kterejm je dvaadvacet,“ vysvětluje Orion.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!