Janet Robin zahraje v Čechách i na Moravě! Do Sušice přiveze bubeníka Suzanne Vega

Janet Robin zahraje v Čechách i na Moravě! Do Sušice přiveze bubeníka Suzanne Vega

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Virtuózní americká kytaristka a zpěvačka Janet Robin, která se může mimo jiné pochlubit i tím, že byla jedinou ženskou žákyní dnes již zemřelého Randyho Rhoadse od Ozzyho Osbourna vystoupí v Sušici 24. srpna na Ostrově Santos.

Živelná kytaristka, jenž dokáže hrát na svůj nástroj i zuby, se letos chystá nahrávat nové album a ráda by, aby jej produkoval John Paula Jones z Led Zeppelin. Ještě před tím však vyráží na evropské turné, během kterého se stihne pětkrát zastavit v Čechách a na Moravě.

Na zdejších koncertech ji doprovodí muzikanti pohybující se okolo české kapely November 2nd – kytarista Roman Helcl (Anna K.), baskytarista Vašek Vávra (Anna K., Clou) a bubeník Roman Vícha (Toxique, Ivan Král...).

Janet Robin se tentokrát v Česku zastaví například v Praze, Brně, Olomouci, Novém Jičíně nebo Sušici. A právě v Sušici bude hostem i bubeník Doug Yowell z New Yorku, který hraje se Suzanne Vega, Erosem Ramazzottim nebo Seanem Lennonem.

Svůj koncertní program postaví na skladbách ze své poslední desky Everything Has Changed (Hypertension Music), která je zajímavá už jen tím, jak vznikala. V proslulém osobním studiu Johnnyho Cashe – Cash Cabin (známé například z filmu Walk the Line) jej produkoval Cashův syn John Carter Cash.

Výsledkem však není, jak by se dalo předpokládat, náhravka s prvky country, ale živelné album písničkářky, která vychází z rockových kořenů.

Lidé na koncertech uslyší jak novinky, které hodlám brzo natočit, tak mé největší hity a několik coverů, které publikum doslova nakopnou,“ dodává Robin, která po Čechách ve svém evropském turné pokračuje v Německu a Velké Británii.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Janet Robin

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!