Cinda Open Air festival 2013 oznámil nový termín. Zapsat do diáře si můžeme 14. září!

Cinda Open Air festival 2013 oznámil nový termín. Zapsat do diáře si můžeme 14. září!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Cinda se přesouvá do září a to konkrétně 14. a přinese i několik novinek

Před necelým měsícem jsme vás informovali o zrušení plánovaného festivalu COA na 8. června v důsledku povodní. Dalo nám to trošku více úsilí to opět znova všechno připravit, ale zvládli jsme to. Přeci jen „proč v životě padáme, abychom se naučili zvednout“.

Pořadatelskému týmu se zatím povedlo postavit na jednu nohu, teď bude krok na vás, budeme potřebovat vaši pomocnou ruku. Stop stav, který nečekaně nastal 3. června, nás připravil o řadu financí. Tento rok už nás snad nic nezklame a počasí bude stát při nás. Rozhodli jsme se proto uspořádat malé vydání COA, které proběhne 5. července na Císařské louce pro uspokojení vašich dychtivých srdcí po letních eventech.

Hlavní festival, jak byl již od zimy avizován, proběhne 14. září. Jelikož jsme obdrželi něco málo času k dobru, přineseme vám i řadu novinek. Můžete se těšit na další zahraniční hosty. Několika násobně nabitou afterparty něž do teď byla. Přijedou si pro vás autobusy, jenž vás odvezou přímo na after no a řada dalších benefitů na vás čeká za trpělivost a neustálou přízeň k Cinda Open Air.

Během několika týdnů se dozvíte vše potřebné o novém termínu festivalu. Sledujte web, nebo stáhněte naší aplikaci ZDARMA jak pro Android, tak i pro Apple. Doufáme, že vás tento posun termínu neodradí, vaše Cinda crew.      

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!