Sexy ragby navštíví Ladronku

Sexy ragby navštíví Ladronku

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kombinaci krásných dívek a tvrdého sportu můžete shlédnout v sobotu 29. června na pražské Ladronce. Uskuteční se zde další z turnajů exhibičního ženského ragby, nazvaného též Sexy ragby. Ještě jste o této zábavě neslyšeli? Více informací si přečtěte v následujícím článku.

Exhibiční ženské rugby vzniklo z dřívější Sexy ligy, která skončila již po pár zápasech. V tehdejším vedení stála i populární Dara Rolins. Nově vzniklý projekt se snaží pokračovat v původní myšlence a nabídnout kombinaci ženského půvabu a sportu lehce nestandardním způsobem. První turnaj se uskutečnil ve Žlutých lázních a následovaly další například v Beach klubu Pankrác.

Celkově se turnajů účastní pět týmů, které nesou názvy Andílci, Ďáblice, Amazonky, Mariňačky a Pirátky. Věkový průměr jednotlivých účastnic je velice rozmanitý. Většina se pohybuje mezi dvacátým a třicátým rokem. Přesto nalezneme i mladší či starší hráčky.

Ve sportovním centru na Ladronce uvidíte bezmála 50 dívek, které se budou snažit získat pro svůj tým další trofej. Začátek je naplánován již na 14:30.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!