Den otevřených ateliérů už tuto sobotu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

Den otevřených ateliérů už tuto sobotu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Středisko amatérské kultury Impuls v Hradci Králové pořádá v sobotu 22. června 2013 od 9 do 17 hodin Den otevřených ateliérů. Jedná se o výtvarný projekt, který bude probíhat v celém Královéhradeckém kraji a také v sousedním Pardubickém kraji, kde akci pořádá Kulturní zařízení města Chocně.  Veřejnosti budou zpřístupněny ateliéry a dílny výtvarníků či řemeslníků (malířů, fotografů, sochařů, řezbářů, keramiků a dalších), otevřeny budou také výstavní galerie.  Celá akce je oslavou výtvarného umění, lidé mohou navštěvovat nejen umělecké ateliéry a řemeslné dílny, ale také zahrady, dvorky, hospodářské usedlosti a jiné soukromé prostory umělců.

Letáky s adresami a mapou s vyznačenými cílovými body budou k dispozici v informačních centrech jednotlivých měst (v Královéhradeckém kraji to bude zejména Hradec Králové, Náchod, Jičín, Trutnov a Rychnov nad Kněžnou).

Snahou pořadatelů je, aby se do projektu zapojilo co nejvíce umělců a řemeslníků a aby se z něho v budoucnu stala tradiční a turisty vyhledávaná akce, atraktivní pro návštěvníky a přínosná i pro umělce.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách obou pořadatelů: www.impulshk.cz a www.kultura-chocen.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!