Hadouken přijedou na Sázavafest 2013

Hadouken přijedou na Sázavafest 2013

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Festival, který má tradici. Festival, který má jedinečnou atmosféru. Festival, který bude letos ještě více fresh. Sázavafest 2013, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se přesunul do krásného zámeckého lesoparku městečka Světlá nad Sázavou. Budeme se tak těšit na všechny návštěvníky v jedinečném prostředí plném zeleně u řeky Sázavy.  Představujeme hlavního headlinera i další interprety, kteří se představí na čtyřech scénách.

HEADLINERS:

V roce 2007 se dala dohromady pětice talentovaných muzikantů z britského Leedsu. Svoji kariéru odstartovali úspěšným hitem That Boy That Girl. Svůj název si vybrali podle ohnivé koule z videohry Street Fighter. Před vydáním desky Music for an Accelerated Culture byli považováni za jednu z nejžhavějších světových kapel bez debutového alba. Na svědomí už totiž měli tři singly a řadu remixů, přičemž mezi nejznámější patří „The Prayer“ od Bloc Party, „Atlantis To Interzone“ od Klaxons a „No More Eatin“, jehož autorem je přední londýnský raper Plan B. 

Podobně jako Arctic Monkeys nebo Enter Shikari využili internet k rozšíření svých skladeb mezi stávající fanoušky (především weby Myspace a YouTube). Časopis NME o nich napsal: „Je to nejúžasnější, nejnepředstavitelnější a nejnezničitelnější nová kapela na světě. Zní to, jako by Prodigy dělali děti opřené o rozbitý hrací automat." Za rok 2007 byli v rámci BT Digital Music Awards nominováni na nejlepšího umělce v kategorii „electronic/DJ". Sázavafest 2013 přivítá první srpnový víkend ve Světlé nad Sázavou kapelu HADOUKEN!

Tým Sázavafestu si dal jasné heslo – hledat nové a fresh talenty. Jedny takové jsme objevili. Dali se dohromady v roce 2009 v Londýně. Jsou dva a celý svět jim říká novodobí Hurts. Za svoji krátkou kariéru už dobyli celou západní Evropu a teď se chystají také do České republiky. V únoru 2010 vystřelili tihle dva kluci do britské top 10 singlem Gold In The Fire, čímž okouzlili přední světové umělce, pro které dělali produkci jejich hitů a i remixy – jmenujme například Ellie Goulding, Kelis, Lady Gaga, Marina & The Diamonds, Kylie Monogue nebo Jamiroquai. Jejich druhé album Around The Sun bylo hudebními kritiky hodnoceno jako jedno z nejlepších alb roku 2011. U řeky Sázava se na začátku srpna představí Andrew Armstrong a Ra Black alias britští MONARCHY.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Hadouken

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!