Cinda Open Air 2013 je kvůli zaplavenému Císařskému ostrovu zrušen

Cinda Open Air 2013 je kvůli zaplavenému Císařskému ostrovu zrušen

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Ačkoliv se celý tým festivalu Cinda Open Air modlil za počasí bez mráčku, nikdo z nás nepočítal se situací, které teď čelí nejen naše republika. V důsledku vývoje situace vám bohužel přinášíme špatné zprávy. Dne 3.6 2013 v 9:00 ráno byl Císařský ostrov zaplaven a tudíž i notoricky známé místo konání festivalu COA.

Do poslední chvíle jsme se snažili myslet pozitivně, ale se stoupající hladinou naše naděje upadala. V odpoledních hodinách byl ostrov zaplaven téměř třemi metry vody, tudíž bylo jasné, že je konec. I kdyby voda ustoupila během nastávajících dní, sanační práce se potáhnou několik týdnů. Ačkoliv bychom chtěli festival servírovat stůj co stůj, není to v dohledné době možné. Vzhledem k etickému kodexu se nebudeme snažit za každou cenu původně avízovaný termín dodržet. 

Po dlouhém váhání, jak vás o festival COA v roce 2013 nepřipravit, jsme přistoupili k následujícímu řešení. Rozhodli jsme se pro posun termínu do období, v němž budou dokončené sanační práce na Císařském ostrově, a prostor bude opět vhodný k užívání. Protože však ještě není možné určit rozsah škod, musíme čekat, než voda ustoupí, abychom zjistili, zda bude areál vůbec v sezóně 2013 ještě použitelný. V tomto případě jsme připraveni nalézt pro konání festivalu jinou lokalitu na území Prahy. Jednoduše řečeno, o čtvrté vydání tohoto oblíbeného eventu nepřijdete.

O navrhovaném termínu či místu konání vás budeme co nejdříve informovat. Prosíme vás už teď o usnadnění alternativního termínu festivalu. Odpovídat můžete na FB na https://www.facebook.com/questions/494307543974868/

Již zakoupené vstupenky budou samozřejmě stále platné na náhradní termín festivalu. 

V tuto chvíli ještě není možné odpovědět na všechny vaše dotazy, kromě výše zmíněných informací. Buďte prosím trpěliví, o nových skutečnostech vás budeme informovat, jak jen to bude možné. Pokud budete mít již teď nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na info@cindaopenair.cz.

Děkujeme moc za vaší přízeň i v této nejen pro nás nelehké situaci.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!